Regl öncesi ovülasyon testi pozitife yakın

alyaaal

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
105
28
24
Merhaba arkadaşlar,
Reglime 4 gün var ovulasyon testi bu şekilde, bu ay yumurtlamadan sonra sürekli bel ağrısı ara ara kasik ağrıları yaşadım biraz umudum var sizlerde yorum yapar mısınız 🥺

Eklentiler

• 1000021261.jpg
    1000021261.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 41
Ovu testi gebelik bildirmez. Poztif de olabilir negatif de olabilir. Bir erken gebelik testi ya da kan testi verirseniz daha net olacaktir.

Ovu testi gebelik bildirmez. Poztif de olabilir negatif de olabilir. Bir erken gebelik testi ya da kan testi verirseniz daha net olacaktir.
Bazı forumlarda okudum da ovülasyonla ogrenen çok olmuş adete 3 gün kala yumurtlama olabilir mi acaba ?

Eklentiler

• 1000021265.jpg
    1000021265.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 39
Yumurtlama da olabilir, regl olacağınız için hormonlarınız yükselmiş de olabilir, gebelik de olabilir çok ihtimal var. En garantisi gebelik testi yapmak pozitifi gördükten sonra kan testi ile garantilemek sanırım.

Ben ovülasyon testi ike öğrendim geçen gün önce yani regle 4 gün kala ovülasyon testi yaptım pike yakın çıktı dün kan verdim beta 50.77

Ben ovülasyon testi ike öğrendim geçen gün önce yani regle 4 gün kala ovülasyon testi yaptım pike yakın çıktı dün kan verdim beta 50.77
Denk gelmis. Apayri iki hormon lh ve betahcg. Ovu testi kopkoyu oldugu halde gebeligi negatif cikan olmazdi mantiken. Ama o sekilde olan da cok fazla.

Denk gelmis. Apayri iki hormon lh ve betahcg. Ovu testi kopkoyu oldugu halde gebeligi negatif cikan olmazdi mantiken. Ama o sekilde olan da cok fazla.
Bende bilir kişi değilim yani %100 onla öğrendim falan da değil burdan bakınca çok kişi öyle denk gelmişti merak ettim denedim bende doğru çıktı Allah isteyen herkese nasip etsin

Yumurtlama da olabilir, regl olacağınız için hormonlarınız yükselmiş de olabilir, gebelik de olabilir çok ihtimal var. En garantisi gebelik testi yapmak pozitifi gördükten sonra kan testi ile garantilemek sanırım.
Adet günümü bekleyeceğim erken gebelik yaptım negatifti 🥺

Buda bugün ki yumurtlama testim başka marka adete 2 gün kala tekrar yumurtlama oldu sanırım:KK43:

Eklentiler

• 1000021429.jpg
    1000021429.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 27
X