Menopoz Regli gecikmesi

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Masalecem

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
168
19
48
Slm 9 kasimda regli oldum bu ay reglim gecikti arada sicak basmasi oluyor vajinam kurumus biraz ama sari akinti geliyor cok korkuyorum evlenmeden menepoza girmekten gecen senede gecikmisti 2 kutu tarlusal kullandim ondan sonra duzeldi reglim polikistik over dendi regli deglken yapilan hormon testleri yuksek cikar buyuk ihtimalle o yuzden bol bol civan percemi aslanpencesi adacayi hayit hapi folik asit b vitamini kan ilaci iciyorum bala coreotu yagi keten tohumu hayit tohumu zerdecal zencefil karistirdim onu yiyorum ama hayit tohumu ezilmedi suyla yutuyorum ne yapmam lazim lutfen yardim edin menepoza girecegim diye ağliyorum cunku hic evlenmedim evlenmeden girmek korkutuyor beni colojen hapi duydum internete iyi geliyormus kullansam ise yararmi

Slm 9 kasimda regli oldum bu ay reglim gecikti arada sicak basmasi oluyor vajinam kurumus biraz ama sari akinti geliyor cok korkuyorum evlenmeden menepoza girmekten gecen senede gecikmisti 2 kutu tarlusal kullandim ondan sonra duzeldi reglim polikistik over dendi regli deglken yapilan hormon testleri yuksek cikar buyuk ihtimalle o yuzden bol bol civan percemi aslanpencesi adacayi hayit hapi folik asit b vitamini kan ilaci iciyorum bala coreotu yagi keten tohumu hayit tohumu zerdecal zencefil karistirdim onu yiyorum ama hayit tohumu ezilmedi suyla yutuyorum ne yapmam lazim lutfen yardim edin menepoza girecegim diye ağliyorum cunku hic evlenmedim evlenmeden girmek korkutuyor beni colojen hapi duydum internete iyi geliyormus kullansam ise yararmi
Kaç yaşındasınız ki menepoza girmekten endişelisiniz, bendede pcos var ilaç kullanmadan her ay düzenli adet görüyorum çok şükür sadece gecikmeler oluyor arada düzenli ilaç vs kullanabilen biride değilim pcos için birşey kullanmıyorum doktorlarda vermiyor ilaç falan siz kullandığınız şeylerin faydasını gördünüzmü

47 yasindayim hic evlenmedim bekarim o yuzden endiseliyim adacayi kekik ise yaradi ates basmam gitti hic bu sekil olmamisti gecen senede tarlusala olmustum maydanoz suyu ictim aninda olmustum polokistik over ates basmasi yapiyormu peki birde regli olmadan once 3 gun once kahverengi leke gelirdi ondan sonra olurdu polikisik over yaparmi bunlari siz gencsiniz galiba

Bende Kasım ayının 14 regli oldum normalde her ayın 5 de olurdum Ekim'de 12 sinde oldum Aralık ayında regli takvimine göre 16 diyor ama olmadım hala 8 gün oldu hamilelik belirtisi de yok acaba hamile olabilir miyim düzensiz oldu henüz regli olmadım

X