--Resimli-- kizimin tuvaletinde kahverengi mukus var lütfen yardım? Bu nedir

Nurdane cglr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
61
16
31
Herkese merhaba 1.5 ay önce kızım ateşli enfeksiyon geçirdi. İdrar yolu enfeksiyonuymus. Bu arada kızım daha 7 yaşında. Geçen cumartesi anne camasirim ıslanıyor sürekli dedi. Baktım beyaz gibi sarı gibi akıntısı vardı. Bende üşüttü sandım karnian beline vicks surudm yatırdım gectiydi. Bugün yine akıntısı olmuş çok az . Tuvalete gittiydi beni çağırdı tuvalette böyle birsey vardı. İdrar yolundan mi geldi yoksa kızım adet olmaya mi başlıyor. Cumaya randevu buldum ama çok endişeliyim. Daha çok küçük regli başlıyorsa nasıl olabilir. Sizce bu ne böyle ilkk defa böyle bir şey görüyorum? Daha zayıf öyle etli butlu bir çocuk değil yapılı bir çocuk olsa neyse ama zayifca bir çocuk kızım 🤔😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Peçeteye sizmimsildiniz kendimi sildi. Vajina dan mı aldınız sürüntüyü. Regli değildir inşaAllh. enfeksiyondan dır belki. Ama akıntı dediniz regli belirtisi. Buraya yazın sonucu. İyi sonuçlar alın

Regli rengine benzemiyor daha kahverengi durumda. Ben endokrinoloji bolimune oğlumu götürmüştüm erken ergenlifi nadik anlarız diye ilk basta tüylenme ve memede büyüme demişti. İnşallah degildir.

Peçeteye sizmimsildiniz kendimi sildi. Vajina dan mı aldınız sürüntüyü. Regli değildir inşaAllh. enfeksiyondan dır belki. Ama akıntı dediniz regli belirtisi. Buraya yazın sonucu. İyi sonuçlar alın
Hyr ne olduğunu anlamak yakından bakmak için, doktorada göstermek için peceteyle aldım. Vajinası temizdi. Peceteyle kontrol ettim akinti vardı aynı leke yoktu

Regli rengine benzemiyor daha kahverengi durumda. Ben endokrinoloji bolimune oğlumu götürmüştüm erken ergenlifi nadik anlarız diye ilk basta tüylenme ve memede büyüme demişti. İnşallah degildir.
İnşallah ya . Daha çok küçük bakamaz kendine hemde hic sağlıklı değil.. memede büyüme yok koltuk altı kılida yok. Kendisi tüylü bir çocuk zaten

İnşallah ya . Daha çok küçük bakamaz kendine hemde hic sağlıklı değil.. memede büyüme yok koltuk altı kılida yok. Kendisi tüylü bir çocuk zaten
Neyse siz endokrine götürün gerekli testleri yapar varsa öyle bir durum ilacc veriyorlar ama adet olmaması gerek bence bu renk adet olmaz kırmızı , pembe degil

Merhaba sonucu burayada yazın demiştiniz . İdrar testi ve ısrar kültürü testi vermiştik. İdrarda mikrop çıktı. Ondan olabilicegini söyledi doktor. Akıntı bu yaşlarda ara ara olur dedi. Önümüzdeki ay kontrol amaçlı tekrar test verices. Sadece. Mikrop için bir ilaç verdi.

X