Resimliii!!! Oğlum 15 aylık sünnet olduk dün pipisinin başında kızarıklık ve morarma var resimli istemeyen resimli istemeyen bakmasın lütfen

Col
Fazla kızarık geldi bana üst deri yapışıkmış büyük ihtimalle ondan dolayı kremlerini kullanın geçecekt

Fazla kızarık geldi bana üst deri yapışıkmış büyük ihtimalle ondan dolayı kremlerini kullanın geçecektir
Çok teşekkür ederim şu an kızarıklığı biraz daha az seviyeye indi çok şükür biraz daha iyi kalemin de bugün tek başıma sürdüm mecburen ayaklarını tuttum ve elini de tutarak sürdüm bugün hepsinden daha iyiydi yani krem sürme konusunda da kızarıklık konusunda da

Her gün daha iyi olucak çiş yaparken
Çişini yaparken arada duraksamaları oluyor yaparken evet biraz ağlaması oluyor dün daha çoktu bugün çok şükür yine hani ağlıyor ama çok değil yanlış çişini yaptığı zaman yani yapabiliyor güzel yapıyor
aglamasi azalması bile iyilesdigini gösterir

Arkadaşlar oğlum 15 aylık sünnet olduk dün zaten sünnet olup çıktıktan sonra bayağı bir kendini helak edercesine ağlayışı vardı ağlaması normal buldum hani ama belki 20-30 tane çocuk sünnet oldu benim olduğum kadar kendini parçalayan hiçbiri olmadı sürekli eli pipisindeydi bez normalde bezli zaten ilk getirdikleri zaman zaten sargılıydı sonra çok ağlayınca biz bezinden dışarısından gördüm kanamasının olduğunu fark ettik hemşireyle görüştük hemşire kendisi ağrı kesici ateş düşürücü şurubunun şurubumuzu verdi vermemizi önerdi verdik sonra kendisi gelip baktı daha doğrusu biz götürdük bakmaya kanamayı görünce korktuk Bir de ilk sünnet hiç başımıza gelmedi daha önce sonra yarım saat sonra kontrole gelindi morluk oluşmuştu fotoğraf çekip doktora attı doktorda beklememiz gerektiğini söyledi kendisi gelip bakacakmış ve tekrar sargı yapılmasını istedi hemşire sargı yaparken oğlum bayağı bir çişini yaptı sanırım çişini yapamıyordu ondan ağlıyordu çişini yaptıktan sonra tekrar sargılandı bardak koyduk biraz rahatladı şimdi arkadaşlar asıl sorum şu başınıza ağrıttım ama kusura bakmayın şimdi sargısı dün geldik eve de düştü çişini yaptı ıslandı sargısı belki 3 yaşında sanırım üçüncü şişimde düşmüştü ben açtım bezini değiştirmek için sargısı düşmüştü yalnız pipisinin başı aşırı derecede kırmızı ya bu şekilde olması normal mi ben tedirginim hani normal mi yoksa olağan dışı bir şey mi hani ilk başıma gelen bir şey o yüzden bilgim de yok tecrübem de yok doktorunuzla yıllık izinde hani olağan dışı bir şey olduğunu bilsem direkt öbür cerrahlara götürürüm bir tanesini çok kırmızı çıkmış o flash açık şeklinde çekildi o yüzden o şekilde bayağı kızarık çıkmış ama öbürü de kızarık bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
Oğlum 19 aylık sünnet oldu biz klips yöntemiyle yaptırdık hiç kanama vs olmadı ama kızarıklık oğlumda vardı sonra kızarıklık geçti şuan sünnetin üzerinden 2 ay geçti kızarıklık gitti ama şuanda da rengi mor gibi duruyor, doktor bize ilk aylarda çok normal zamanla normal rengini alacak demişti

Merhaba tekrar fotoğraf eklessm bir kaç satt icinde silerim sorun olur mu şuan sormak istediğim birşey var da

Arkadaşlar oğlum 15 aylık sünnet olduk dün zaten sünnet olup çıktıktan sonra bayağı bir kendini helak edercesine ağlayışı vardı ağlaması normal buldum hani ama belki 20-30 tane çocuk sünnet oldu benim olduğum kadar kendini parçalayan hiçbiri olmadı sürekli eli pipisindeydi bez normalde bezli zaten ilk getirdikleri zaman zaten sargılıydı sonra çok ağlayınca biz bezinden dışarısından gördüm kanamasının olduğunu fark ettik hemşireyle görüştük hemşire kendisi ağrı kesici ateş düşürücü şurubunun şurubumuzu verdi vermemizi önerdi verdik sonra kendisi gelip baktı daha doğrusu biz götürdük bakmaya kanamayı görünce korktuk Bir de ilk sünnet hiç başımıza gelmedi daha önce sonra yarım saat sonra kontrole gelindi morluk oluşmuştu fotoğraf çekip doktora attı doktorda beklememiz gerektiğini söyledi kendisi gelip bakacakmış ve tekrar sargı yapılmasını istedi hemşire sargı yaparken oğlum bayağı bir çişini yaptı sanırım çişini yapamıyordu ondan ağlıyordu çişini yaptıktan sonra tekrar sargılandı bardak koyduk biraz rahatladı şimdi arkadaşlar asıl sorum şu başınıza ağrıttım ama kusura bakmayın şimdi sargısı dün geldik eve de düştü çişini yaptı ıslandı sargısı belki 3 yaşında sanırım üçüncü şişimde düşmüştü ben açtım bezini değiştirmek için sargısı düşmüştü yalnız pipisinin başı aşırı derecede kırmızı ya bu şekilde olması normal mi ben tedirginim hani normal mi yoksa olağan dışı bir şey mi hani ilk başıma gelen bir şey o yüzden bilgim de yok tecrübem de yok doktorunuzla yıllık izinde hani olağan dışı bir şey olduğunu bilsem direkt öbür cerrahlara götürürüm bir tanesini çok kırmızı çıkmış o flash açık şeklinde çekildi o yüzden o şekilde bayağı kızarık çıkmış ama öbürü de kızarık bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
((Şu an tekrar resim ekledim kızarıklığı morlu her şey çok şükür çok iyi durumda geçti ama alt kısmına bayağı bir sararma var acaba enfeksiyon mu kaptı))
O gün dayanamayıp ceraha götürdüm sünnet ettiren cerrah yoktu başka bir cerrah'a götürdüm cerrah dedi çok hareketli bir çocuk olduğu için burasının kanı atmış dedi bardak kullanma dedi bana bir tane antibiyotikli krem verdi sadece bunu kullan dedi öbür ilaçlarını kullanma şu anlık dedi pazartesi günü kontrole gel dedi sonra salla dedi sonra çarşamba dedi dedi zaten Çarşamba günü kendi doktorumuzun randevusu var dedik tamam dedi çarşamba günü ona gelin muayene olun kontrolle amaçlı ama bayağı kremin üstünde iyileşti ondan sonra şimdi altta bayağı bir sarılık var acaba enfeksiyon mu oldu diye düşünüyorum

X