Rinoplasti sonrası burun ucu ile üst dudak arasındaki mesafe

cansusu59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
1
0
22
Arkadaşlar selam, bir hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum şu an burnumdaki alçılar çıkarıldı.Normalde burnu büyük dudakları ince ve küçük biriyim,ameliyatla burnum biraz küçültüldü ve eğrilik düzeltildi. Fakat sonuçtan çok mutsuzum,burun ucu ile dudak arası mesafe çok fazla geldi ve yanaklarım kilo almış aynı sorunu yaşayan var mı ve zamanla toparlıyor mu? Doktora sordum burun ucun biraz düşecek o mesafe biraz kısalır dedi ama ben pek tatmin olamadım,yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• IMG_3197.jpeg
    IMG_3197.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 328
  • IMG_3196.jpeg
    IMG_3196.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 323
Ameliyat olalı daha 1 hafta olmuş şu an herkeste olduğu gibi yüzünüz ve ağzınız oldukça şiş ve burunla dudak mesafeniz gergin yani şu anki durumunuz çok çookk normal. 2-3 hafta sonra şişlikler daha iyi hale geliyor ama burundaki ödem kalıyor. Onun için de 6 ay veya 1 yıl süre veriliyor tamamen şeklini alıp yüze oturması için. Yani şu anki durumunuz çok normal kafaya takacak bir durum yok zamanla hepsi düzelecek.

Arkadaşlar selam, bir hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum şu an burnumdaki alçılar çıkarıldı.Normalde burnu büyük dudakları ince ve küçük biriyim,ameliyatla burnum biraz küçültüldü ve eğrilik düzeltildi. Fakat sonuçtan çok mutsuzum,burun ucu ile dudak arası mesafe çok fazla geldi ve yanaklarım kilo almış aynı sorunu yaşayan var mı ve zamanla toparlıyor mu? Doktora sordum burun ucun biraz düşecek o mesafe biraz kısalır dedi ama ben pek tatmin olamadım,yorumlarınızı bekliyorum.
Merhaba, sizi üzmek istemem ama o açıklık çok kapanmayacak. Ama kötü görünmüyor. Biz şu anki halinizi gördüğümüz için şahsen ben yadırgamadım. Ben de ameliyat oldum. Eski düşük burun kalkınca tabii ki ister istemez bir açıklık oluyor. Zaman içerisinde burun iyice oturunca, şimdiki kadar açık gelmeyecek size ama büsbütün de kapanmayacak. Şahsen ben ameliyat olalı on sene olmuştur ama gözüm hala açıklığı fark ediyor. Yine de bir aksiyon almadım. Sizi çok rahatsız ederse, o açıklığın da artık çaresi var. Lip lift yaptırırsınız. Ben de bir ara düşünüyorum. Siz de bir sene bekleyin. Burun bir otursun. Sonra düşünürsünüz.

Daha çok yeni ameliyatın benim ki kalın derili 1 buçuk yıl sonra oturdu diyebilirim benimde öyleydi hatta gören herken ucu çok kaldırmış dedi ama öyle değil o burun ucu düşecek yerine oturacak şişlikler gidecek ödem atilcak tam oturduğu zaman arasındaki farkı göreceksin böyle kalamz yani ama ödem atıcı şeyler iç buruna masaj yap doktor gosterdiyse tabi

Daha çok yeni ameliyatın benim ki kalın derili 1 buçuk yıl sonra oturdu diyebilirim benimde öyleydi hatta gören herken ucu çok kaldırmış dedi ama öyle değil o burun ucu düşecek yerine oturacak şişlikler gidecek ödem atilcak tam oturduğu zaman arasındaki farkı göreceksin böyle kalamz yani ama ödem atıcı şeyler iç buruna masaj yap doktor gosterdiyse tabi
Merhaba sizin ilk zamanlarda burun delikleri görünüyor muydu? Sonra o görüntü gitti mi

Selam,
Benim de burnum ilk 1 ay böyleydi. Freed çakmaktaş gibiydim :KK70: ama zamanla düzeliyor merak etmeyin. dudak üstü şiş o nedenle öye görünüyor. şuan benim o mesafem eskisi gibi oldu

X