rosgenyl woman ve femara kullanan var mi gebe kalmak için

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
396
86
33
Merhaba arkadaşlar sol yumurtalığın rahme yapışık olabilir dedi sağ yumurtalikta da adetli iken gittim 5 tane falan yumurta var dedi ama ben bir buçuk yil önce dış gebelik geçirdim sağ yumurtaligimda ve bir yıldır bebek istiyoruz olmadı üç kere letu kullandım bir kere çatlama iğnesi doktor ya aşılama o da olmazsa tüp bebek dedi
Üç ay ara verdik doktorumu değiştirdim amh 0.18 di altı ay önce falan bakıldı tekrar amh. İstedi bu ay istersen femara ve rosgenyl woman kullan diğer boşa gitmesij diğer ay olmazsa yolumuza başka yöntemle bakarız rosgenyl woman kullanan var mı femara adetin 5gun 5gun sabah akşam dedi sizden yaşamış olduğunuz tecrübe ve fikir istiyorum

Adetin 3. Günü başlayıp 5 gün kullandım. İlk kullanımda hamile kaldım, benim sorunumu çözmüştğ. Sorunun ne olduğu da belli değildi yumurta vardı, amh yüksekti ama bunu kullanınca çözüldü.

Adetin 3. Günü başlayıp 5 gün kullandım. İlk kullanımda hamile kaldım, benim sorunumu çözmüştğ. Sorunun ne olduğu da belli değildi yumurta vardı, amh yüksekti ama bunu kullanınca çözüldü.
Cevap için teşekkürler sadece. Famera mi kullandınız rosgenyl woman da kullandınız mi

Cevap için teşekkürler sadece. Famera mi kullandınız rosgenyl woman da kullandınız mi
Ben yurtdışında yaşıyorum burda ilaç adı ile satılmıyor etken madde ile verdi doktor. Letrozole idi famera’nınnetken maddesi de o. Diğer dediğinizi bilmiyorum kullanmadım.

Ben yurtdışında yaşıyorum burda ilaç adı ile satılmıyor etken madde ile verdi doktor. Letrozole idi famera’nınnetken maddesi de o. Diğer dediğinizi bilmiyorum kullanmadım.
Sizin adınıza çok sevindim sağlıcakla büyütün bebeğinizi peki yurt dışında yumurtlama takibi nasıl yapılıyor siz nasıl oldu takibinix

Sizin adınıza çok sevindim sağlıcakla büyütün bebeğinizi peki yurt dışında yumurtlama takibi nasıl yapılıyor siz nasıl oldu takibinix
Türkiye’deki gibi takip edilmiyor. Ay ay bilemiyorum yani ne olduğunu, doktora çok soru da sormadım açıkçası ne dediyse onu yaptım. Hormon testleri, HSG, ve USG ile folikül bakıldı 1er kere hatırladıklarım bunlar.

X