Rüyada korkutulmak 3 harflilerrr

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baharesintisii

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
159
-90
30
Kizlar selam bebeğim neredeyse 3 aylik olacak esim evde yoktu sehir disina cikti ilk defa yalniz kaldim dogumdan beri 40 da cikti ama bilemiyorum neyse konuya geleyim :) ruyamda bebegim besikten havalandi bi ruhani varlik gorunmedi beni itti hissettim bebegi almaya calisti ama devamli okudum ruyamda ayetel kursi felak nas evin icinde adam gordm ustume yurudu insan kiliginda yani okudukca bisey yapamiodu ruya gibi degildi sanki gercekten yasadim ve cidden cok korkunctu sizin basiniza geldimi tecrube ve yorumlarinizi cok merak ediyorum bu neyin nesiydi boyle??😥

Kizlar selam bebeğim neredeyse 3 aylik olacak esim evde yoktu sehir disina cikti ilk defa yalniz kaldim dogumdan beri 40 da cikti ama bilemiyorum neyse konuya geleyim :) ruyamda bebegim besikten havalandi bi ruhani varlik gorunmedi beni itti hissettim bebegi almaya calisti ama devamli okudum ruyamda ayetel kursi felak nas evin icinde adam gordm ustume yurudu insan kiliginda yani okudukca bisey yapamiodu ruya gibi degildi sanki gercekten yasadim ve cidden cok korkunctu sizin basiniza geldimi tecrube ve yorumlarinizi cok merak ediyorum bu neyin nesiydi boyle??😥
Geçmiş olsun bir daha yanlız kalmamaya çalışın aile arkadaş vs birini çağırın benim 5 aylık hamileyken başıma böyle bir şey geldi ama anlatmayayim korkmussumuz zaten

Böyle konular maalesef yasak muhtemelen konu kapanır :KK43: ben yeni doğum yaptığımda benzer bir rüya görmüştüm ama sonra hiç olmadı. Korktuğunuz için yalnız kalmamaya çalışın, bol bol dua edin. Üstüne de çok düşünmeyin, bitti gitti gözüyle bakın

Tövbe ya Rabbim ben kaçar🤕geceyle korkuyor insan.
Siz yinede nas felak ayetel kursi okuyun.

Yatmaya yakın yemek yemeyin ve böyle şeylere de inanmayın. Tamamen saçmalık çünkü 🙄

Böyle konular maalesef yasak muhtemelen konu kapanır :KK43: ben yeni doğum yaptığımda benzer bir rüya görmüştüm ama sonra hiç olmadı. Korktuğunuz için yalnız kalmamaya çalışın, bol bol dua edin. Üstüne de çok düşünmeyin, bitti gitti gözüyle bakın
Niye yasak?? Ne alakasi var anlamadim aksine ben anlatmanizi isterim sadece benim basima gelmemistir herhalde diye dusunuorm

Niye yasak?? Ne alakasi var anlamadim aksine ben anlatmanizi isterim sadece benim basima gelmemistir herhalde diye dusunuorm

Büyü, cin konuları yasak format gereği. Ben anlatmak istemem açıkçası, hatırlamak isteyeceğim bir olay değil :) ancak “bol bol dua edip yalnız kalmamaya çalışın en azından korkunuz geçene kadar” diyebilirim sadece

Ben golgeler görürdüm, beni alıp havada ucurmaya calisirlardi, sonra bebe aglardi, ona bakarken bebeyi de besikten almaya calisirlardi, 1 ay devam etti sonra olmadi, yani ben inaniyorum buna o yuzden.
Bol bol dua edin, konu da kapanır evet.

Cin vb. içerikli konular yasaktır.
Ben golgeler görürdüm, beni alıp havada ucurmaya calisirlardi, sonra bebe aglardi, ona bakarken bebeyi de besikten almaya calisirlardi, 1 ay devam etti sonra olmadi, yani ben inaniyorum buna o yuzden.
Bol bol dua edin, konu da kapanır evet.
Cin vardır ama senin ve bazı lohusaların gördüğü bu tip rüyalar yetiştiğimiz kültürün bilinçaltına işlemesi yüzünden, eskiden beri hamile kadınlar için lohusayken yalnız bırakmayın denildi, lohusalarda işin içine dini şeyler girince etkilenip korktu, gördüğünü sandığın şeyler rem uykusundayken bilinçaltına kodlanmış korkulardan ibaret, rem uykusundayken vücudun felç geçirmiş gibi olur ama beynin uyanıkmış gibi sinyaller gönderir, kalkmak istersin kalkamazsın bu da senin uyanıkken bir şeyler gördüğünü zannetmene sebep olur, aynı hamile kadınlara ümmü sübyan hikayeleri anlatmak gibi bir şey, ümmü sübyan da yoktur mitolojik bir karakter olan lilith gerçekmiş gibi anlatılır korkuları olan kadınlar da bu mitolojik hikayeye inanır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X