Saç dökülmesine çözüm bulanlar bakabilir mi?

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam.Saç dökülmesi olup bunu gerçekten önlemiş olanlar var mı aranızda?Ne kullandınız?Benim kullandığım ilaçlar saç dökülmesi yapıyor aşırı değil ama eskiden gürdü saçlarım. dökülmeyi önlemek ve yeni saç çıkması için ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum.

Belki saç diplerim ıslak kaldığı için de ağrı yapıyor olabilir ben de tam emin değilim biberiyeden mı yoksa ıslak kaldığından mı emin olamadım da sizde yaptı mı diye sormak istemiştim. teşekkürler😊
Rica ederim, normalde de saçlarınız ıslak olduğunda baş ağrınız oluyor mu? Eğer öyleyse doktora gidin belki sinüzit vb bir sorun vardır zira dediğim gibi bende hiç baş ağrısı yapmıyor, biberiyeyi saça kullanan kimseden de baş ağrısı yaptığını duymadım.

Rica ederim, normalde de saçlarınız ıslak olduğunda baş ağrınız oluyor mu? Eğer öyleyse doktora gidin belki sinüzit vb bir sorun vardır zira dediğim gibi bende hiç baş ağrısı yapmıyor, biberiyeyi saça kullanan kimseden de baş ağrısı yaptığını duymadım.
Evet evet ıslakken ağrır başım sinüzitim var benim ama hafif islattim dipleri spreyle ağrıyınca biberiye olabilir mi diye aklıma takıldı da büyük ihtimal sinüzitten dolayı.

X