Saç Rengi ve Saç Boyama saç maceram..

defnecere

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
130
0
slm kızlar sürekli bu forumu takip ediyorum.Saçlarımla bayadır uğrasıyorum önceki konularımda vardır saçlarım benim çilek pembesiydi 2011 yılında yaptırdım ağustos ayıydı 8-9 ay kullandım o kadar çok akıyorduki 10 günde bir boya yapıyordum neyse sonra sıkıldım ve 4 numra boyadım saçlarımı ve tabiki hemen aktı tekrar boyadım o hemen akmadı ama benim gözüme o kadar tuhaf geliyorduki koyu renk adapte olamadım bir türlü aslında kendi saçım koyu kumral ama yıllardır boyaya boyaya unutmuşum neyse ben o kahveyi ilk sabunla baya bir akıttım sonra emblaze alıp içine 20 lik oksidan koyup açtım fazla yıpransın istemedim baya bir açıldı koyu bakır oldu onun üstüne 3 kere altın kahve boyadım ama kendime ben dahil kimse yakıstıramadı beyaz tenliyim baya bir beyaz tabi altın kahveyi yapınca yüzüm baya bir soluk oldu bende yazın boyamaktan sıkıldım ve set kınalardan yaktım kestane rengi hem toparlasın saçım dedim ama hint kınası değil normal kına neyse kına çok güzel yapıyor ama beklemesi zor ben en son kasım ayında yaktım sabaha kadar bekletiyordum hasta oldum kulaklarımdan bu yüzden kınayıda bıraktım 2 ay hiç bişey sürmedim saçıma sonra baktım tuhaf bir renk olmuş saçım bende gittim sea color çikolata kahve boyadım bu boyada 1 ay içinde baya aktı bu arada eşim hiç memnun değil saçlarımdan geçen bana yine kızıl yapsan nasıl olur dedi bana bir şevk verdi bende bu şevkle gittim palette ıl1 aldım ve açtım saçı ve kınalı olmasına rağmen açık sarı bakır oldu ki fazla bekletmedim 20 dakikada açıldı benim derdim biraz rengi kırmaktı neyse gittim üstüne vital ateş kızılı boyadım bu renk palette sonbahar kızılıyla aynı renk sadece biri 10 tl vital 4 lira ve çok güzel oldu saçım resmen kendime geldim kızlar velhasl size diyeceğim kınalı saç çok güzel oluyor ama ayriyetten açılıyorda ve üstüne boyada tutuyor ama tabiki istediğiniz renge bağlı sarı veya röfle zor olur uzun oldu biraz kusura bakmayın aman ben yaptım diye bazı arkadaşlar benden cesaret alıp yapmasın sonuçta herkesin saç yapısı farklı okuduğunuz için teşekkürler:KK54:

yazının sonunda saçlarım elimde kaldı vs demeni bekliyordum vallahi :KK52:
itedğin renge kvuşmuşssun güle güle kullan canım :KK16:

X