Saçınızı belirgin olarak daha PARLAK yapan ürünler nelerdir, özellikle durulanmayan?

Kasandra

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
92
20
Saçınızı belirgin olarak daha PARLAK yapan, özellikle durulanmayan ürünler nelerdir? Ben henüz böyle bir ürün kullanmadım ama piyasada neler var diye araştırdığımda Gliss'in 400 ml Pembe kapta Protein ve Babasu Yağlı Yoğun Parlaklık Kürü'nü (4 şekilde kullanılıyor, ben özellikle durulanmayan krem olarak kullanımını merak ediyorum.), Elidor'un 7'si bir arada Saç Güzelleştirici Kremi, Pantene'in hem durulanan hem de durulanmayan Miracle Serum Güç ve Parlaklık Saç Kremini ve Rossmann'da satılan İsana Color Glanz Boyalı Saçlar için Saç Köpüğünü gördüm, kullandıysanız sizce saça vaad ettikleri gibi BELİRGİN bir Parlaklık kazandırıyorlar mı? Bildiğiniz başka ürünler var mı? Mesela daha parlak yapan bildiğiniz bir Saç Bakım Yağı ya da Saç Bakım Serumu var mı?

İnternette arama yaparken Egos Shine Göz Alıcı Parlaklık WAX'ını gördüm en son. Mesela bunu kullanan var mı? Sizce kıvırcık saça iyi gider mi ve parlaklık verir mi?

Henüz başka cevap veren olmamış ama bugün marketten çok uygun, sadece 16 TL'ye Bonhair Wax'ın Texture çeşidini aldım ve saçıma abartı değil ama DOĞAL BİR PARLAKLIK ve şekil verdi. Bu arada kıvırcık saçlıyım, waxı durulanmayan krem üzerine uyguladım, memnun kaldım, tek başına uygulayınca nasıl olur henüz bilmiyorum. 7/24 durulanmayan krem belli bir yumuşaklık veriyor, tek başına uygulansa daha sert ve daha parlak olur mu bilmem.

Merhaba, Bonhair'ın Texture Wax'ından sonra Egos'un Shine Wax'ını da aldım fakat ben Bonhair Wax'dan daha memnun kaldım. Bonhair saçlarımı ıslatıp tararken yada yıkarken daha taranabilir bırakıyor ve daha dolgun, belirgin şekiller veriyor. Egos Shine Wax, Bonhair'a göre BİR TIK DAHA ISLAK GÖRÜNÜM verdi, fakat özellikle bir gün geçtikten sonra daha yağlı yağlı bir his bırakıyor ve benim kıvırcık saçlarımın içine toplanıp daha kısa görünmesine sebep oldu ve duşta saçlarımı açması daha zor. Sonuç itibariyle ben Bonhair'ı daha beğendim fakat parlaklığı daha doğal ama daha parlak bir görünüm arıyorsanız, belki de Egos sizin saç tipinizde öyle sorun yaratmaz.

X