Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı hangi renge boyamalıyım

vaveyla22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
7
3
23
Merhaba kızlar saçlarım barbie sarısı ombreliydi daha sonra koyu kumral dibim geldi ve ombrem aktı bende saçımı 7.65 altin parıltılı tofee sac rengine boyadım dibim altın bakır gibi uçlarım dore sarı saclarimi koleston 12.11 eboyamayi düşünüyorum esinlenir mi sizce
16736148643854256734006325476880.jpg

Saçlarınız mahvolmuş uçları kırık dolu, kuru, nemi yok, esnekliği gitmiş ve donuk. Saç bakım konusu var, forumda ara tuşundan bulun. Boyamadan ciddi bir kaç ay bakım yapın düzelsin.
Merhaba saçlarım da kirim yok çünkü yeni kestirdim kısacık sadece yapısı çok kuru çünkü hiç su içmiyorum ve kopuyor böyle 3 renk gezmek te istemiyorum

Benim saclarim dogustan kupkuru. Bi kilo yag doksen parlamaz. Ameliyattan sonra 5 gun dus alamadim, saclarim yaglanmadi bile. Ama boyle gorunmuyor, islem yok sacimda fön, boya vs. Sizin saclariniz ise yıpranmış . Boyatmayin dinlendirin biraz

Ben pek anlamam ama saçlarınızı nemlendirecek bir bakım yapsanız iyi olur gibi sanki🙄 boyama sıklığınız nedir bilmiyorum ama saçlarınız boyamaktan yanacak gibi duruyor maalesef.

Benim saçlarım da ince telli ve dalgalı kıvırcık ama sizinki aşırı nemsiz ve cansız bence kahverengi kestane falan boya yapıp bakım yapın kendi haline kalsın

Ben pek anlamam ama saçlarınızı nemlendirecek bir bakım yapsanız iyi olur gibi sanki🙄 boyama sıklığınız nedir bilmiyorum ama saçlarınız boyamaktan yanacak gibi duruyor maalesef.
Saclarim da yipranma var ama kuruluktan boyamadan kaynaklı bir yipranma yok çünkü yeni kestirdim ve düzenli bakim yaptırıyorum kendimde yapıyorum

X