sadece sabah yada öglen yemek yıyerek zayıflama

Merhaba cnm sworkitle calisabilirsin play storeden indir cok guzel bi spor programi hos geldin :KK66:
Bende konuşmalara katılabilirim :) Şu ara diyette olduğumu kimseye söylemiyorum çevremden yoksa yemediğim zaman yemiyorsun diyorlar yesem hani diyet ne oldu diyorlar.. Evde spor yapmaya çalışıyorum. ama pek olmuyor ben de konuşabileceğim motive olabileceğim birilerine ihtiyaç duyuyorum. bu arada bende 21 yaşındayım 1,53 civarı boyum 70 civarı da kilom. Daha önce diyet gruplarında kilo vermiştim ama üniversite falan derken geri aldım... aranıza katılabilirim di miiii :)

arkadaşlar ben çalışıyorum sabah erken kalkıyorum öğle arasına kadar bişey yemeden nasıl çalışırımkii :KK43:

kızlar sabah hafıf kahvaltı yapın öglen saglam yıyın ben öyle yapıyorum ve en önemlısı spor kesınlıkle ıhmal etmeyınnnnnnnnnnnnnn

ya kızlar xl 42 beden denk gelıyor pantolon aldm netten popodan dar geldı annem ılla gıy bsy olmaz ama çok hevesle aldım onun bende öyle durması hosuma gıtmedı bende bayramda gıymemeye karar verdım gercktn 42 beden bana tam olunca gıyecem sizde bır beden kucuk alın onun ıcıne gırmeye çalısın acayıp motıve oluyorsunuz :KK73::KK73::KK73::KK73:

ya ınan zayıflayalmda nasıl olursa olsun ben bu dıyetı motıvasyn ıcın yapıyorummm sende 75 dus bu dıyetle sonra baska dıyete gecerizzzzz:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Hadi insallah cnm :) olabilir insallah
BeNdede beden olarak kucuk kiyafetler var giremedigim onceden aldigim ustunde markasi duran halen :)bende onlara girmek istiyorum yani bi 10 kilo vermem lazim ama ilk bi tane pantalonum var pembe ona bi 5 kilo versem girerim heralde rahatlikla insallh verebilirim

Kizlar yanlis anlamadiysam tek ogun yiyoruz bu ogunun kalorisi kac olmali yada ne yiyosunuz ornek bi gun yqzarmisiniz denemedigim bi bu kaldi ins bu sefer olur :KK43:

X