Sağ yumurtalıkta 3 cm kist

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.674
1.813
26
Hanımlar merhaba bugün adet gecikmesi ve ara kanamalar nedeniyle doktora gittim sağ yumurtalığımda 3 cm kist olduğunu söyledi doktorum, her kadında olabileceğini çatlamamış yumurta bile olabileceğini, adetle beraber atıp atmayacağımı görmek için adetimin 3. Gününde kontrole gelmemi istedi ama her ihtimale karşı birtakım kan testleri de yapmak istedi iyi huylu mu kötü huylu mu diye. Ben çok stres oldum bana korkacak bir şey yok dedi ama o zaman neden böyle bir test istedi? Pzt arayacak doktorum ama sonucu nasıl bekleyeceğim bilmiyorum bu durumu yaşayan var mı

Bende aynı durumu yaşadım adetim gecikti doktora gittim 6 cm kist var dedi tahliller yapıldı temiz çıktı adet olduktan sonra tekrar gittiğimde kaybolmuştu zaten. Doktor çatlamamış yumurta büyümeye devam eder demişti. Sizinde temiz çıkar inşallah içinizi ferah tutun.

Bende aynı durumu yaşadım adetim gecikti doktora gittim 6 cm kist var dedi tahliller yapıldı temiz çıktı adet olduktan sonra tekrar gittiğimde kaybolmuştu zaten. Doktor çatlamamış yumurta büyümeye devam eder demişti. Sizinde temiz çıkar inşallah içinizi ferah tutun.
Teşekkür ederim, inşallah🙏🏻 Size de çok geçmiş olsun

Bende de sağda 6cm hemorajik kist varmıs ara kanama sebebiyle gitmiştim.Tüm testlerim normal doktor ilaç vermeden eriyeceğini söyledi içime hiç sinmedi.Sizin kistin türü neydi ve ne zaman kayboldu tamamen?

X