Şampuan önerisi yapar mısınız?

Evininprensesiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
13
6
38
Kızlar selamlar, şampuan önerilerinize ihtiyacım var. Maalesef ne yaptıysam kurtulamadığım bi kepek sorunum var, uzun süredir şampuan yerine sabun kullanıyordum ama artık saçlarım odun gibi olduğundan bırakmaya karar verdim. Kepeği önlediğini deneyimlediğiniz şampuanları bana yazabilir misiniz? Biraz piyasa araştırması yaptım ve ortalama bi bütçem var. Eğer bilindik markalardan şampuanlar önerirseniz carrefoursa’dan alıcam bugün indirimde olduğunu gördüm çünkü, yine de bitkisel içerikli daha üst sınıf önerileriniz olursa onları da yazın lütfen. Teşekkür ederim!

Bir dermatologa gittiniz mi belki dermokozmetik birseyler verir. Esimin ciddi kepek sorunu vardi doktorun verdigi bir kac urunu kullandi 1 ayda komple bitti.

Kızlar selamlar, şampuan önerilerinize ihtiyacım var. Maalesef ne yaptıysam kurtulamadığım bi kepek sorunum var, uzun süredir şampuan yerine sabun kullanıyordum ama artık saçlarım odun gibi olduğundan bırakmaya karar verdim. Kepeği önlediğini deneyimlediğiniz şampuanları bana yazabilir misiniz? Biraz piyasa araştırması yaptım ve ortalama bi bütçem var. Eğer bilindik markalardan şampuanlar önerirseniz carrefoursa’dan alıcam bugün indirimde olduğunu gördüm çünkü, yine de bitkisel içerikli daha üst sınıf önerileriniz olursa onları da yazın lütfen. Teşekkür ederim!
Küçükken Clear kullandım.Sacimda kepek vardı rahatlamıştım.Annem daha çok sabunla yikardi ve saçınıza zeytinyağı sürün iyi gelir.Sampuan saçta iyi durulanmazsa kepek yapar derler.Saciniz yağlı değilse bir kereden fazla şampuan kullanmayın bence.

Kepek icin kesinlikle vichy. Tamam pahali ama cozum oluyor. Baska urunlere gereksiz para vermekten daha iyi bence. Esimden tabaka tabaka dokuluyirdu kepekler. Ne cok urun denedim. Bir tek vichy care oldu. Yorumlarda da insanlar hep ayni seyi yazmislar.

X