Samsun tüp bebek merkezi

Ben fakültede ayşe zehra hocaya yaptıracağım eğitim araştırmayıda çok araştırdım ama pek bişye bulamadım

Araştırmada tüp bebek merkezi açıldı .muayene vs olunuyor artık .haftaya gideceğim bakalım...Esra hoca var sorumlu bı asilama yaparız dedi ...fakültede davut hocaya gitmiştim bir buçuk yıl oldu aşılama olmuştum tutmadı...inşallah hakkimiz da hayırlısi olur canım 🌼

Araştırmada tüp bebek merkezi açıldı .muayene vs olunuyor artık .haftaya gideceğim bakalım...Esra hoca var sorumlu bı asilama yaparız dedi ...fakültede davut hocaya gitmiştim bir buçuk yıl oldu aşılama olmuştum tutmadı...inşallah hakkimiz da hayırlısi olur canım 🌼
İnşallah canım Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar versin 😊bu arada rapor vs nezmana çıkıyor kaç güne çıkıyor biliyor musunuz

Aamin canım amin inşallah.🌼..bayram öncesi muayene oldum.regl ikinci günü gel dedi.aksi gibi cuma oldum..artık bidaha ki aya kaldi .rapor kolay hemen çıkıyor ...sizde durumlar nasıl canim

Benim yumurtalık rezervim az bu ay 1 tane yumurtam vardı onu havuza koydular biradahaki ay tekrar yumurta toplancak dün onu aldılar anestezi alamadım canlı canlı oldu biraz

Benim yumurtalık rezervim az bu ay 1 tane yumurtam vardı onu havuza koydular biradahaki ay tekrar yumurta toplancak dün onu aldılar anestezi alamadım canlı canlı oldu biraz
Ay anestezi olmadan acimistir ..vallai ben muayene de bile maç oluyorm .aşılama esnasında hafif anestezi alacağım.doktor ile.gorustim...esra hoca iyi anlayışlı sorulara cevap veriyor...

Bugünde eşim örnek verdi tahlil için..yarında muayene olacağım yumurtalar ne oldu diye ..bu akşamda kafammi daldı ne vurundum olmadı sanıp tekrar vurundum ..iki kere oldu zaar..bir şey olur mu canim...

Ay anestezi olmadan acimistir ..vallai ben muayene de bile maç oluyorm .aşılama esnasında hafif anestezi alacağım.doktor ile.gorustim...esra hoca iyi anlayışlı sorulara cevap veriyor...
Biraz zor oldu ama insan mecbur kalınca herşeyi yapıyormuş onu anladım

Gonal f iğne aldiydim ...pazartesiden beri vuruyorsun .bu akşam olmadı sanıp bidaha mi vurdum naptın bilemedim...kafamda durdu düşünmekten nolcak ne etcek diye
Anladım canım doktor gonol f yi bana tüp bebeğe başlamadan önce vermişti tüp bebek ilaçları kadar ağır değil ama yinede bir doktora sorman lazım ben 75ml vurunuyordum

X