Sancı mı bilmedim yardım lütfen

Benim ki böyleydi alakası yok demek doğru değil.Sancı geliyorsa durmaz düzensiz bile olsa her defa acı eşiği biraz daha yükselir doğum yaklaştıkca sancının şiddeti artar.Herkesde aynı olamaz ama dogum sancısı geliyorsa durmaz belli aralıklarla gelip gider yalancı sancı ara sıra oluyor duruyor.
Kesin konuşur gibi yazmışsınız ben de normal bir şekilde alakası yok dedim. Doğum sancısı durabilir ayrıca 2-3 saat gelmediği oldu benim doğum yaptığım gün yani düzensizde olabilir şiddeti azda olabilir bunun bir kesinliği yok konu sahibinin şuan doğumu başlamış bile olabilir

Kesin konuşur gibi yazmışsınız ben de normal bir şekilde alakası yok dedim. Doğum sancısı durabilir ayrıca 2-3 saat gelmediği oldu benim doğum yaptığım gün yani düzensizde olabilir şiddeti azda olabilir bunun bir kesinliği yok konu sahibinin şuan doğumu başlamış bile olabilir
Yok bu işin en kesin yani dogum başladımı durmaz😃 başka çokta kesin konuşmak olmuyor bende kendimden örnek verdim herkes gibi.
Benim gece saat 4 gibi başladı çok hafif bir agrıyla her defa agrım sancım azar azar artmaya başladı öğlen doğurdum.Ama daha uzun da çeke bilir her kes aynı şekilde doğurmaz en iyisini doktor bakınca bilir açıklık varmı falan.

Yok bu işin en kesin yani dogum başladımı durmaz😃 başka çokta kesin konuşmak olmuyor bende kendimden örnek verdim herkes gibi.
Benim gece saat 4 gibi başladı çok hafif bir agrıyla her defa agrım sancım azar azar artmaya başladı öğlen doğurdum.Ama daha uzun da çeke bilir her kes aynı şekilde doğurmaz en iyisini doktor bakınca bilir açıklık varmı falan.
Bence yalancı sancı 2-3 kere olur geçer yatınca falan.. ama ciddi rahatsız eden bir sancı varsa geçmiş olsun doğum başlıyo demektir en azından benim öyleydi :)

snsnmdvl snsnmdvl Ben de 37. Haftadayım ve korkuyorum :KK70: korkunun ecele faydası yok bir şekilde öyle ya da böyle çıkacak kabullendim🤣
Sancım devam ediyor avana
Konu sahibi ne durumdasın :)
Sancılarım gerçekmiş gittim hastaneys yatırdılar daha çıkamadım bebek ultrasona göre 41 haftalık gözüküyormuş 4270 gram olmuş sancılarım çok ama açılma yok öyle bekletiyorlar beni

Sancılarım gerçekmiş gittim hastaneys yatırdılar daha çıkamadım bebek ultrasona göre 41 haftalık gözüküyormuş 4270 gram olmuş sancılarım çok ama açılma yok öyle bekletiyorlar beni
Allah kolay doğum yapmayı sağlıkla hastaneden çıkmayı nasip etsin🌸 bebişi hayırlısı ile kucağınıza alın inşallah 🤍

Son düzenleme:
snsnmdvl snsnmdvl Ben de 37. Haftadayım ve korkuyorum :KK70: korkunun ecele faydası yok bir şekilde öyle ya da böyle çıkacak kabullendim🤣
Konu sahibi ne durumdasın :)
Sancılarım gerçekmiş gittim hastaneys yatırdılar daha çıkamadım bebek ultrasona göre 41 haftalık gözüküyormuş 4270 gr olmuş sancılarım çok ama açılma yok öyle bekletiyorlar beni
Allah kolay doğum yapmayı sağlıkla hastaneden çıkmayı nasip olsun🌸 bebişi hayırlısı ile kucağınıza alın inşallah 🤍
Amiiiin cümlemize inşallah teşekkür ederim 🥰

Maşallah kilosu çok iyiymiş neden sezeryana almıyorlar ki 41. Hafta açılmada yoksa bekletmenin anlamı ne yani

X