Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Saç Hastasıyım, Tecrubeli Arkadaşlardan Yardım İstiyorum..

D

DrBune

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 1 ay önce saçıma kalın kalın sarı balyaj attırdım. Sarı yerine saman-turuncumsu bir renk oldu. Sinirden kapansın diye en koyu rengine boyattım.. (aynı gün)

11762812.jpg

Üstünden 1 ay geçti, sıksık havuza da girince saçım iyice aktı.(yukarda)
Bu rengin de yakıştığını söylüyorlar.. Ama sarı içimde ukte kaldı... Balyaj attırmakla büyük hata yaptım.. Upuzun güzelim saçlarım mahvoldu.. Yandı resmen..

avrilep4.jpg

Yukardaki sarı saç rengin aynısını istiyorum.. Bu tüm boya mı yoksa röfle-balyaj la mı elde edilmiş acaba..

Bi de, saçım zaten çok yıprandı, bir süre beklesem daha iyi olur di mi.. Sizce ne kadar beklemeliyim ?? Ya da sarı sevdasından vaz mı geçsem.. :KK43: Korkuyorum, tarif edemiyorum kuaföre. Bu resimle gittiğim halde kuaförüm mahvetti beni.. Hadi ya gene iğrenç bi sarı yaparsa.. Sarının binbir tonu var.. Yaşlı gösteren veya yüzüme gitmeyecek sarılardan yaparsa naparım.. Bunu nasıl önleyebilirim ??? Sizce ne diyim kuaföre de bu rengi elde edim ??

cnm bu sarı balyaj degıl komple boya..bence sacı yawasca ac..kolestonun ultra acıcısı war 2 kutu al ewde kendın kır rengı sonra cok acık kullu sarı dıye ton war o rengı bıkac kez boya ..ben sıyahı actım yakmıo koleston

cnm sarı renk sana yakışır sacını fazla zedelezsen jıç düşünme derım komple sarı boya bu renk

canım benim saçımda şu an sarı ben kuaförde boyattım bi kac ayda bir diplere yapıyo açıcıyla süper oluyo ama çok bakım istiyor sarı saç ama bende çok renk denedim hep en son sarıya döndümdoğal saçımda bakır olduğundan 3-4 ay bile boyamasam böyle bile kötü durmuyor benimki açık sarı platine yakın daha öncede kendi doğal saçıma röfle yaptırmıştım şimdi düz renk sarı kullanıyorum sanada gider bence istersen ilk olarak kuaförde açtır rengini resmide götür

bende sarı saç hastasıyımdır
ama gel görki saclarım koyu kahveee
bin tane renk denedim gittim gül gibi röflemi kızıla boyattım
sonra actırmaya calıstım yandı ve iğrenç oldu
bende boyadım koyu kahveye kendi sacım uzayınca röfle yaptırıcam yeniden
sana da cok yakısır sarııı
avril in sacı röfle ama yıllarıdr üstüste attıra attıra boya gibi duruyor
dikkatli bakınca diplere röfle oldugu belli
ilk yapışta bu rengi elde edecek bi kuaför yok
ama sen eylül-ekime kadar bekle bence
ozaman attır,3 ay sonra tekrar,tekrar derken bu rengi yakalarsın

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de bi ara kızıl denemiştim ama sarı isteyince dönememiştim yavaş yavaş epeyce bekledim ama şimdiki saçım tam istdiğim platine yakın sarı memnunum.kızıldan dönüş zor oluyor evet.

gerçekten zor,ya sacın yanıcak,yada sabrediceksin..
yakışana sarıdan daha güzel bir renk yokkkopuyorumnanaktan

arkadaşım bende aynı senin gibi sarıya olan sevdamdan 3 yıl önce güzelim kumral saçlarımı röfle yaptırdım derken sıklaştırdım röflelerimi hemen hemen resimdeki sarı saç ile aynı oldu
ammaa yaptığıma pişman oldum her ne kadar bitkisel yapılsada saçımın sadece sarı görüntüsü ve katır kuturluğu matlığı ve koparak dökülmesi kaldı
eğer illa sarı istiyosan boya yaptır röfleden uzak durrrr

bu arada ilk resimdeki saç rengini çok beğendim markası ve nosu lütfennnopuyorumnanaktan

bence saç açıcıLarLa aç kendin daha sonra da sarıya boyattır kuaföre ama boyasını sen kendin aL o sadece uyguLasın saçını,hem daha iyi oLur öyLe istediğin rengi aLırsın en azından kötü oLursa kuaföre Laf etmezsn :KK70:

avriL Lavigne'nin bu saçıda boyaydı röfLe değiL.
bende sarı saç hastasıyım aLt konuda mevcut fotoğrafım baLyaj attırmıştım ama yıkandıkça açıLmıştı çok güzeL bi renk oLmuştu dipLerinden çıkınca çok sinir oLmuştum ve siyah boyayLa kendim boyamıştım. Şimdii bütün boyaLar aktıı simsyah kendi renginde saçLarım dün papatya suyu yaptım birazcık açıLdıı sanki rengii bugünde dayanamadım gittim boya aLdım üsteLik annem artık boyatmamı istemio saçımı gizLi aLdım boyıcam bugün o evde yokken geLdiğinde de söLicem sanırım.
uff içimi boşalttım rahatLadım :KK70:

: ))))))))) çook tşkkür ederim ilginize arkdşlarrr... keşke kendi sarı saçlarınızın fotolarını da ekleseydiniz...

Ya evet, tüm açıcılar mı böyle yaa, saçım at yelesi gibi karttt olduu... Tiftik gibi...

Merak eden arkdşlara, ilk resimdeki saçım ıVOLA KOYU KARAMEL, bunu sarıdan önce de kullanıyordum. Ama normal rengi böyle diildi. Zemin açık diye böyle güzel durdu sanırım. Normal saça uygulandığında çok koyu. Kuaförde boyattım. Boya da kuaföre ait. Malesef kendim boya işine girişmiyorum...Ama eğer AÇIK KARAMEL boyatırsanız böyle olabilir sanırım :)

Ben de bi süre beklemeye karar verdimm.. Şimdi yaz, deniz - havuz faslı bitsin, kışın ortasında boyatıcam.. Ya ben kuaföre ne diyip de bunu boyatçam yaa :KK43:( Sarının binbir çeşit tonu var.. Hangi sarı demeliiyim sizce ??? Bir de, sarıya boyatıp da pişman olmayan, saçı gayet sağlıklı olan var mı acabaa çok merak ettim :)

Özlemcim, sen çok bakım istediğini söyledin sarı saçın.. Kendin uyguladığın bişiler var mı ?? Ne önerebilirsin acaba ??

kendin aç bencede koleston gerçekten saçı besliyor bende açtım kendim saçımı hemde benim saçlarım ince telli olmasına rağmen zarar vermedi sonra üzerine boya kuaförlerin boyaları yıpratabiliyor ben kolestondan memnunum sanada tavsiye ederim

bebek gibi olursun yüzün cok güzel maşallah ama sana tavsiyem sakın röfle yaptırma hiç hoş gözkmüyor ve yaslı gösteriyor bende aynı sen gibiyim gözler mavi ve akuju kahve adında lorealın bi boyası var ve sarı hastasıyım cherlize theron saçları gibi istiyorum ama kararsızım ne yapsam ki...kafamçokkarıştı

arkadaşa katılıyorum canım bence de röfle yaptırma yaşlı gösterir yüzün çok güzel tamamen sarı boyat yakışır
:)

sakın evde boyamayı deneme ..özelliklede Renk Açıcı boyalarla .Aman sakın canımm saçının bu hali çok bakımlı gözüküyor . berbat bişey olur . Renk çok güzel eminimki çok yakışır sanada iyice oturduğun yerdeki kuaförleri araştır ve kuaförde boyat.Telefonuna falan yolla resmi göster boyasınlar..kaydirigubbakcemile5

Özlemcim, sen çok bakım istediğini söyledin sarı saçın.. Kendin uyguladığın bişiler var mı ?? Ne önerebilirsin acaba ??

cnm bana sormamışsın ama cvplayayım saç bakım yğları satılıyor çok uygun fiyatları 6 tl falan istersen bazı yağları da karıştırıp yapabilirsin badem yağı fındık yağı çam terebentin yağı falan..

hıhımm anladım cnm çok sağoll.. yağ da uyguluyorum, turplu su da yapıyorum çok sağlıklı oluyor gerçekten : ))))

Ahh bi de saçım iyice uzasa da, eski açtırdığım yerler gitse.. şimdilik dipten 2 cm uzadı eski açtırdığım yer :bbo:

X