Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı saçtan kahverengi saça geçenler varmı🥹

masalgibiyolculuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
816
1.099
Kızlar saçlarım platin sarı idi🥹 tüp bebek tedaviside görüyorum 15 gün içerisinde transferim olucak hamilelikte sarı siyah gezmeyeyim dedim 17 yılda sarı kullanınca saçlarım artık güçsüzleşti de çok bende bi anlık karar ile saçımı az koyulturacaktım ki aptal kuaför saçımı resmen kahveye boyadı :KK34:sinirlerim bozuk. Saç ne zaman akar akması için önerisi olan başına gelen varmı? Ben kahve istesem kuaföre niye gideyim evde boyardım :KK20: bi yandan iç sesim sakin ol hamile kalırsan kendi saçınla sıratmaz diyor :kızgın:

Sarı saçtan saçım yandı kendi rengine boyattım altta açıcı olduğu için saçımda hafif kızıllıklar oluştu. Akmasını istiyorsanız saçınızı sık ama her gün yıkamayın bir de saçınıza aksın diye her şeyi sürmeyin. Ben de kuaförde içimden ne bu kömür gibi simsiyah dedim ama aktı gitti kendi rengime döndü.

Ne istediniz ne yapti? Kahverengi akıp da alttan platin çıkmaz ki. Daha açık bir kahve olur.
Karamel istedim ben fotoğrafla gittim hatta kendi kendine platinin üstüne tutmaz turunculaşır akar falan dedi bende olsun dememe rağmen kendi kafasına göre boyamış😌 Biraz aksa rengi açılsa hiç olmadı gözüm alışırdı

Karamel istedim ben fotoğrafla gittim hatta kendi kendine platinin üstüne tutmaz turunculaşır akar falan dedi bende olsun dememe rağmen kendi kafasına göre boyamış😌 Biraz aksa rengi açılsa hiç olmadı gözüm alışırdı
Doğru ama karamel saç alt renk platin yani çok açık. İlla turuncu olur o saç. Kahverengi de açılacak zaten. Bence bırakın öyle kalsın. Dip ile.siritmaz rahat edersiniz. Ayrıca kahverengi candır 😁

Turunculaşsın tamam dedim gitti kafasına göre boyadı🤯 neyse oldu artık bitti bu renk aksında hafif açılsın saçım biran evvel uzasın kesip atayım zaten küt kullanıyorum
Turuncu daha pis bir renk ama tercihiniz buysa uygulamaliydi. Boyarken de belli olurdu karamel olmadığı. Karamel boyasi da turuncu gibi oluyor.

Kahve hangi tonu. Ben de tedavi öncesi ombreli saçlarımi bı akılla kendi rengim siyaha çevirdim. Alttaki saçlar kestanemsi duruyor ama ben kapaliyim tabi sıkıntı olmuyor bende

X