Selam arkadaşlar yarın transferim olcak transfer sonrası dikkat etmen gereken şeyler var mı çalışıyorum işten izin alsam bi bir hafta

mrererdem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
209
69
41
Arkadaşlar benim yarın saat 10:30 da transferim olacak aradılar üç embriyom var ama aklıma takıldı direk mi transfer ediyorlar hiç bir değerime bakmadan mı rahim kalınlığı için bana iğne fitil yazdı 4 gündür kullanıyorum yeterli kalınlığa geldiğini nasıl öğrenebiliriz transfer öncesi kandan mı bakıyorlar değerse yoksa ultrasyından belli oluyor mı

Arkadaşlar benim yarın saat 10:30 da transferim olacak aradılar üç embriyom var ama aklıma takıldı direk mi transfer ediyorlar hiç bir değerime bakmadan mı rahim kalınlığı için bana iğne fitil yazdı 4 gündür kullanıyorum yeterli kalınlığa geldiğini nasıl öğrenebiliriz transfer öncesi kandan mı bakıyorlar değerse yoksa ultrasyından belli oluyor mı
Dondurulmuş degil sanirim taze transfermi olucaksiniz ?

Taze transferlerde rahim zaten kalın oluyo henüz yumurtlamadan sonra kalin olur zaten. Adet olmadiginiz icin incelmiyo o yuzden direkt transfer ediyolar
Aaaa bilmiyordum söylediğiniz çok iyi oldu en azından içim daha rahat yarın büyük gün heyecanlı bekleyişi bende yaşayacağım 12 gün sonra ters yaparım

Bana ilk gün tuvalet ve yemek dışında kalkma yat dediler. 3.5 litre günlük su iç, kabız olmamaya çalış, gergin ortamlarda bulunma, ağlayınca rahim kasılıyormuş o yüzden. Ben genelde dinlendim evin içinde yürüyüşler yaptım. Ağır kaldırma, uzanma.Ani eğilip kalkma. Meyve tüket gün içinde. Ha bir de bu süreçte dışardan asla paketli gıdalar tüketme. Bana bunları tek tek doktorumun hemşiresi söyledi. 10 gün cici kız olucaksın keyfine bakacaksın dedi.

Oh tam benlik keyfim yapma olayı iyi 😁yarın bu söylediklerini tek tek uygulayacağım siz Şuan hangi aşamadasınız

Ben hic yatmadim.
Bol bol su ve protein tükettim. Yürüyüşe ciktim. Lütfen kafaniza takmayin. Normal cinsel ilişki sonrasi nasil davraniyorsaniz transfer sonrasida ayni öyle davranin. Vucut aradaki farki bilmiyor.
Inşallah bebeğiniz tutunur ve 2 hafta sonra güzel haberlerinizi aliriz

Ben de 8.gün lekelenmeler oldu. O yüzden o gün idrar testi yaptım silik pozitif çizgiyi gördüm.10. Günü yaptım kan testini de.

Ben de 8.gün lekelenmeler oldu. O yüzden o gün idrar testi yaptım silik pozitif çizgiyi gördüm.10. Günü yaptım kan testini de.
selam canım transferimin 1 günü 5.gün embriyosu iki tane kasıklarımda sızlama gaz sancısı gibi şişlik hissi acaba ilaçların etkisi mi sende transferin ilk günü böyle şeyler oldu mı

selam canım transferimin 1 günü 5.gün embriyosu iki tane kasıklarımda sızlama gaz sancısı gibi şişlik hissi acaba ilaçların etkisi mi sende transferin ilk günü böyle şeyler oldu mı
Evet canım gaz çok oluyordu. Benim çok ilacım vardı hala devam ediyorum dondurulmuş embriyoydu benimkiler. Sen nerede yaptırıyorsun

X