Sevgililer günü hediyesi

Turunc chemist

Cafuné 🙏
Pro Üye
22 Eylül 2022
5.176
14.262
Arkadaşlar merhaba, malum sevgililer günü geliyor. Eşimle ikimizde çalışıyoruz. Evimiz arabamız vs var. Aylık 20 bin üzerinde bir gelir var çok fazla bir ödememiz yok. Yalnızca Mart ayında aylık 2bin bir ödememiz başlayacak. Sigara vs kullanıyoruz. Ancak iş yerinde yemek yediğimiz için haftada 1 ancak evde yemek yeme fırsatımız oluyor haliyle mutfak masrafı da yok diyecek kadar az. Şimdi asıl mesele şöyle, eşime bir telefon almak istiyorum. Fiyatı 18 bin TL ancak ufak tefek malzeme aksesuar vs 19 20yi buluyor. Kredi kartı limitlerim bayağı yüksek. Diyorum ki taksitli nakit avans çekerek 8 9 taksite bölüp alayım. Çünkü o nişanlıyken bana almıştı ancak kendi telefonunu değiştirmeye hiç fırsatı olmadı. Malum modelin 11i 128gb olarak. Ödemeler Max 2 bin civarı oluyor. Ancak bu telefonu kullanıp memnun olmayan var mıdır. Birde ilk taksiyi hemen bu ay istiyorlar bide. Önerebileceğiniz başka bişey var mıdır

Valla şimdi alınan her şey yararına olur. Gün geçtikçe malum 2 katı fiyatı geçiyor. Bir önceki telefonu da aynı marka ise üst model almak mantıklı zorlanma olmaz.

Valla şimdi alınan her şey yararına olur. Gün geçtikçe malum 2 katı fiyatı geçiyor. Bir önceki telefonu da aynı marka ise üst model almak mantıklı zorlanma olmaz.
Geçen ay kız kardeşim 19 bine aldı şuan 18 binken almak istedim emin de olamadım. Önceki telefon Xiaomi note 8 pro bu alacağımda iphone 11 işte

Geçen ay kız kardeşim 19 bine aldı şuan 18 binken almak istedim emin de olamadım. Önceki telefon Xiaomi note 8 pro bu alacağımda iphone 11 işte
Ben sonuna kadar android kullanıcısı olarak kalacağım. IOS bana çok karışık geliyor 😅.
Farklı bir ihtiyacınız yoksa alabilirsin, gelirde yüksek olunca 2 bin zorlamaz diye düşünüyorum

2 sene iphone 11 kullandım. Güzel bir telefon ama benim 2 sene sonunda hoperlör ve anten arıza çıkarmaya başladı, cızırtı ve wifi çekmeme sorunu. İphone 6yı 4 sene neredeyse sıkıntısız kullanmıştım. Orijinal aksesuar kullanmama rağmen pil de saçmalamaya başlayınca bu yıl samsunga geçtim.

Almışsınız hayırlı olsun, 11 eşimde var sorun yaşamadı hiç en çok kullanılan model bu zamana kadar 11 oldu galiba. Güle güle kullansın 🤩
12 ve 13 le aşırı fark göremedim. Keşke nakit avansımı 20 üstünde çekip 12 13 alsaydım dedim mağazada. Ancak eşim aşırı beğendi telefonu inşallah güle güle kullanır

2 sene iphone 11 kullandım. Güzel bir telefon ama benim 2 sene sonunda hoperlör ve anten arıza çıkarmaya başladı, cızırtı ve wifi çekmeme sorunu. İphone 6yı 4 sene neredeyse sıkıntısız kullanmıştım. Orijinal aksesuar kullanmama rağmen pil de saçmalamaya başlayınca bu yıl samsunga geçtim.
Ben hep Apple kullandım ama eşim ilk defa kullanacak

X