SEVGİLİMLE AÇIK BİR DİLLE NASIL ANLATABİLİRİM VEYA KONUŞABİLİRİM

Selam hanımlar henüz 6-7 aylık bir ilişkim var ilk başlarda her şey okeydi cicim ayları çünkü kapılıp gitmişiz şimdi benim de ayıptır söylemesi kısmetim çıkıyor ama ben sevgilimi seviyorum. Asıl sorunum şu ne zaman bir konu açılsa ‘ya yapamazsam , ya edemezsem’ diye sürekli olumsuzluğu çekiyor ama istisnasız her konuda. Mesela küçük bir örnek vereyim ben duş rutinimi anlatıyodum konusu geçti şakasına dedim ki’ valla masraflıyım kendime bakıyorum ona göreee’ diye şaka yapmıştım halbu ki alırız yavrum dese gülüp geçicez ama süreki ya ben senin isteklerini karşılayamazsam ya edemezsem falan diyor ben de kendinden emin olduğum zaman gel diyince de sert konuştun oluyor ama saha nasıl anlatabilirim ki ona bunu
Ayıptır söylemesi kısmetlerin çıkmaya başlayınca mı böyle sevgilinin olumsuz yönleri gözüne batmaya başladı?
İkincisi neyi nasıl anlatıyorsunuz da adam yetemem duygusu taşıyor ki? Yani duş rutininde ne olabilir ki yetemeyeceğini düşündürecek?
Üçüncüsü hep böyleydi, bildiğimiz duş jeli- şampuan-saç maskesi-ayak bakımı gibi şeyleri anlattım yetemeyeceğini söyledi diyorsanız o adamla olmaz.

Selam hanımlar henüz 6-7 aylık bir ilişkim var ilk başlarda her şey okeydi cicim ayları çünkü kapılıp gitmişiz şimdi benim de ayıptır söylemesi kısmetim çıkıyor ama ben sevgilimi seviyorum. Asıl sorunum şu ne zaman bir konu açılsa ‘ya yapamazsam , ya edemezsem’ diye sürekli olumsuzluğu çekiyor ama istisnasız her konuda. Mesela küçük bir örnek vereyim ben duş rutinimi anlatıyodum konusu geçti şakasına dedim ki’ valla masraflıyım kendime bakıyorum ona göreee’ diye şaka yapmıştım halbu ki alırız yavrum dese gülüp geçicez ama süreki ya ben senin isteklerini karşılayamazsam ya edemezsem falan diyor ben de kendinden emin olduğum zaman gel diyince de sert konuştun oluyor ama saha nasıl anlatabilirim ki ona bunu
açık açık konuşup ayrıl bence. karşılayamazsam edemezsem diyenini bırakıp karşılayanını bulun :KK70:

Valla bende duş rutini ne merak ettim 😆 yıkanıp çıkıyorum ben siz ne yapıyorsunuz da adam korktu merak ettim 😆😆😆

Her konuda çok masraflıyım diyorsanız adamın belki gözü korkmuştur.
Muhtemelen şu tiktoklarda ve insragramda viral olan vücuda yüze her türlü şeyin sürüldüğü bakım rutininden bahsediyor 😅

Ne kadar ergence bi konu. Sizin yasinizdayken yanlislikla elim o zamanki sevgilimin cuzdanina degmisti. Bana elini nereye koyacagini biliyorsun gibi bir gevsek saka yapmisti. Ben kendi parami kendim kazanirim kimsenin cuzdaninda gozum yok merak etme demistim. Ki oyle de oldu, kimsenin parasina muhtac degilim, dus rutinimi kendim karsiliyorum.

Bence siz kendi kisisel ihtiyaclarinizi kendiniz karsilamaya bakin. Adam acik acik benim kapasitem bu fazlasini bekleme demis. Fazlasinda gozunuz varsa ayiptir soylemesi olan kismetlerinizle gorusun. Ama dikkat edin o kismet sandiginiz erkeklerin tek derdi sizinle eglenmek olmasin.

Kibarca neyi soyliceksiniz onu da anlamadim. Benim masraflarimi karsilaman lazim ben kendime bakamayacak kadar acizim, yoksa diger kismetlerimi mi degerlendiririm diceksiniz?

Duş rutininiz nasil? Cok merak etdim. Adam korkmuş resmen.

Ayrica, calişin ve kazanin. Kendi rutinlerinizi kendiniz karşilayin.

Benim eşim kulladiğim hicbir ürünün fiyati bilmez. Bilmesine gerek yok. Kendim takir takir aliyorum.

Bence çocuk bahane buluyor ciddi düşünmeyen erkeklerin kilasik yol verecegim taklitleri boşa zaman harcama yada onu dene derim ben

Bence siz de şaka yapmamışsınız. Siz adamın sizin masraflarınızı karsilamasini bekliyorsunuz o da istemiyor, masrafsız birini istiyor.

Duş rutininiz ne onu merak ettim? Bı duş jeli bı vücut peelingi için dememiştir diye tahmin ediyorum karşılayamam diye. Eğer onlar için dediyse zaten çok fena.

X