Sezeryan dikişi üstünde şişme

Emine3210

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
53
12
29
İyi geceler hanımlar 15 aylık sezeryanlıyım 3 gündür dikişimin üst kısmında bıldırcın yumurtası kadar küçüklü büyüklü şişlik ve ağrı var oturmak kalkmak uzanmak yürümek zehir oldu 3 gündür üşütmüş olabilirsin dediler başına gelen varmı böyle bi olay kadın doğumdan da randevu bulamadım kaldım öyle

İyi geceler hanımlar 15 aylık sezeryanlıyım 3 gündür dikişimin üst kısmında bıldırcın yumurtası kadar küçüklü büyüklü şişlik ve ağrı var oturmak kalkmak uzanmak yürümek zehir oldu 3 gündür üşütmüş olabilirsin dediler başına gelen varmı böyle bi olay kadın doğumdan da randevu bulamadım kaldım öyle
Mutlaka gidin doktora normal degil çunki boyle olmasi dikişinizde şimdiye kadar sorun kalmamaliydi.

Devlet hastanesinden sıra bulamadım özel hastanelerde malum ücretler aldı başını gitti ama mecbur gidicem artık çünkü çok rahatsızlık veriyor ağrı

Devlet hastanesinden sıra bulamadım özel hastanelerde malum ücretler aldı başını gitti ama mecbur gidicem artık çünkü çok rahatsızlık veriyor ağrı
Bende sezeryan oldum ama 15ay artik 1yili geçmiş şimdiye çok rahat olmaliydiniz.Ilk zamanlar dikkat etmedinizmi kendinize agir işmi yapiyorsunuz.Enfeksiyon filanmi kaptiniz ya dikişlerle ilgili bir sorunmu olmuş şimdi belli oluyor acaba mutlaka bakilmasi gereken bir durum.Umarim ciddi birsey olmaz.

Benim sezeryan sonrası dikişlerim açıldı zaten zor bi süreçti benim için öyle akıntı falan yok ama şişlik ağrı mahvediyor inşallah bi sıkıntı yoktur

Mutlaka hastaneye gidin randevu bulamazsanız acilden giriş yapın ihmal etmeyin. 10 ay ara ile 2 sezaryen oldum en son olduğumun üzerinden 1 yıl geçti hiç sıkıntı olmadı. Enfeksiyon kapmış gibi duruyor 😩

Maşallah Allah uzun ömürler versin evlatlarımıza yarın gidicem inşallah çok kötü bi durum yoktur

X