Doğuma Hazırlık Sezeryan doğum yapan anne adayları merhaba yardım istiyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

FHM

ŞİİRİ YAZAN KALBİM VE SEN
Kayıtlı Üye
18 Mart 2012
1.340
13
merhaba kızlar sezeryan doğum yapan arkadaşlar 2ciye hamile olan arkadaşlar benim 2 hamileliğim ve sezeryan olacak inşallah Ekim de doğum yapacam ilk bebeğim de normal hazırlık yapmıştım ama sezeryan doğum yaptım 4sene oldu ve nekadar elbise koysam oluşuma
sezeryanda 4 gün bir süre kalıyoruz hastanede nekar elbise koydunuz sizler yardım ederseniz çok sevinirim Rabbim bütün hamilelere sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin sezeryan olacak bayanlara da rabbim yardımcıları olsun inşallah teşekkür edreim şimdiden:KK49::KK49:
:KK55::KK55:

Son düzenleme:
Allah sagsaglim kucagina almayi nasip etsin kolay dogum nasip etsin insAllah.
Ben mart ta dogum yaptim 3 gun kaldik kendime 3 tane pijama takimi aldim bolca camasir aldim corap terlik tarak toka Fotograf makinasi fon makinami (dogumdan sonra sac bas dagiliyor :) ped filan aldim ama hastanede hasta bezi takiyorlar 1-2 gun kanamam fazlaydi bu arada sez. Oldum. Hastanede banyo yaptim 2.gun sampuan filan herseyi hastane verdi havlu vs. Filan.oglumada 2 yelek aldim o zaman soguktu 4 tane zibin icine 4 tane takim ( ayriyetten hastanedende verdiler hediye olarak 2 takim ) 2 tane battaniye pusetini goturdum kucakta tasimasi zor oluyor patik,corap koydum bez koydum islak mendil( saf su&pamuk olanlardan ) pisik kremi,emzik koydum :)kapi susunu goturdum :) kayisi hosafi goturdum malum gaz skintii olmasin diye hastaneddee hosaf verdiler.birde ulker petibor biskuvi var ondan goturdum yemek yiyemedigim icin gaz yapmiyor ondan yedim bol bol hosafla.gerci diyetisyen sana gore yemek hazirlatiyor.bu sekilde aklima gelenler Ekimde hava nasil olur bilmem ama ben dogum yapinca soguktu ne olur neolmaz diye bir hirkakoy kendine:)

sağol canım ALLAH analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah
ayy ben çook fazla koymuşum oğluma ya iyi bayramlar canım kendine iyi bak

Ben bi de tek kullanımlık iç çamaşırlarından almıştım.2 gün hasta bezi koydular sanırım sonra o çamaşırlarla çok rahat ettim.

tam 5hafta kaldı doğuma 37 ci haftada sezeryana alacaklar inşallah oğlıma kavuşmama çok az kaldı inşallah herşey hazır bir bebeğim eksik:KK52::KK49::KK49::KK55:

X