Silik test sonucu

Nur003

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
12
3
29
Merhaba bir gorsel koyacağım adetim 5 gun gecikti yaptigim test gorseldeki gibi cikti ara ara da kanamam basladi dunden beri sizce gebelik varmi yoksa bu kanama yerlesme mi
IMG_20240316_124808.jpg

Merhaba bir gorsel koyacağım adetim 5 gun gecikti yaptigim test gorseldeki gibi cikti ara ara da kanamam basladi dunden beri sizce gebelik varmi yoksa bu kanama yerlesme mi
Eki Görüntüle 3401568
Kimyasal gebelik yaşıyor olabilirsiniz. Yerleşme kanaması çok olmaz hafif kahverengi leke olur

Eki Görüntüle 3401568
Testiniz baya koyu gebelik var belli ki ama sağlıklı mı bilinmez. Kan testi yaptır orda değerine göre kimyasal mi değil mi anlaşılır. Yerleşme kanaması da olabilir kimyasal geçiriyor da olabilirsin

Yaptigim test pozitifti sonra kanamali leke geldi 2 gun gecti agrili sizce dr gitmeliyim mi
Ozaman kimyasal gecirdin, gecen ay benim de boyle oldu , bat gunu cok silik erken gebelik testi o gun beta 17 ydi snra pzrtesi 8 e dustu sali da yogun kanama cok agrili iki gun, persembe de kocaman parcayi dusurdum

Leke yazmissin pardon leke yerlesme kanamasi da olabilir ama , az kirmizi pembe veya kahverengi akinti 2/3 gun surebilir insandan insana degisiyor

X