İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar SİLİKON POP KULLANAN VAR MI ARKADAŞLAR

Ben bir şeker yesem bir bakiyorum ertesi gün biraz daha agir olmuşum ben de muzdaribim ya bu kalçalar ne olacak bir ara küçülttum ama yine dahada kilo aldım ya si.di gene hafif başladım bide biri mune ablayi çağırmış hemen bayani banlamoslar az kalsin ben bunu yapacakti. Yani allta tarafi sormuş bemde merak ediyorsum herkes anlasin diye foto koymuş ama ben onu toparlasin diye zannediyordum sonra yorumlara bakinca meğerse büyük olarak anlaşılıyormus ve belli oluyormuş

Pantolona dikmek çok iyi fikir teyzeyi kutluyorum :)

Ihtiyacim yok fazlasıyla mevcut bende :)
Bir adet 42 beden:110:

Olsa da böyle şeylere gelemem darlanirim ben ya.

İlk gördüğümde çok absürt gelmişti ama sonra destekli-dolgulu sütyenleri görünce neden olmasın dedim.. gerçekten bazılarının ki dümdüz oluyo ve kıyafet yakışmıyor.. elbiseyi eteği düzgün gösterir.. kullanır mıyım hayır ama alana da bişi demem..

Ya bumuymus bende gördum birinde yazzik estetigini duzgun yapamamislar belli oluyo dediydim.Cok cahilim .
Bu kadinlara yapilan eziyet nedir yaaaa.
Ucu belli olmasa sütyen takmam ,destekliler zaten ölum .
Cocuklukta barfix cekerdim sanirsam memelere iyi gelmiş :KK70:
Özgürlük yav özgurluk memelere, kadınlara özgürluk.:mad:

Benim de deri kemikten oluşan bi vücudum var sokakta dolaşırken ki problemi çözsem eşimle yanyana gelince olan asıl problemi çözemem :-( keşke aile mirası taşıyanlar dan biraz alıp kendime takma şansım olaydı :-)

Bir arkadaşım kullanıyor bundan ben bildiğimden dolayı mı ne bilmiyorum hiç gerçekçi durmuyor belki gerçek olmadığını bildiğim için bna öyle geliyor olabilir ama

X