Şişip geri inen göğüsler ?? :(

2kediannesi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
293
84
30
Arkadaşlar yumurtlamadan 2 sonra göğüslerim şişti 1 buçuk hafta şiş gezdim ama sanki şimdi indi gibi yine dolgun ama acısı azaldı gibi. Böyle olup hamilelik öğrenen var mı ? Canım sıkıldı ya :KK43:

Ben tüp bebekle hamileyim. Yeni daha. Bendede gün günü tutmuyor. Bazen çok şiş bazen değil. Bazenn hassas bazen normal.

Canım sana açık konuşayım sonuçda hepimiz kadınız , gebe kaldığından itibaren her 24 saate bir hormonlarımız değişir ve hamilelikte en çok göğüsler etkilenir bundan yani eğer gebeliğin başlamışsa muhteleen hergğn farklı bir vücutla uyanırsın bende suanda gebelik şüphesindeyim kan verdim ve benim göğüslerim hergün farklı bi halde ilk göğüs damarlarım şak diye belirgenleşti noluyor bana demiştim sonra şişmeye başladı şimdide çok dolgun yani hergün değişir bunlar hormonlardan dolayı 🌸

Benim de hiç ağrı yok normalde regl öncesi hep şişerdi ağrırdı. Şuan regl mi 3 gün geçti. Göğüslerim de sanki damarlar belirginleşti ve koyulaştı uç tarafı. İnan çok farklı ilerliyor herkesin ve her hamilelik bence sadece göğüslere bağlama canım.

X