Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Selam kızlar çok zor kürtaj olup o minik cana veda etmek bende yaşadım 6 sene önce genetiğe gönderdik biz yücel beyin önerisiyle kromozom bozukluğu çıkmıştı buda nasıl bir yol çizececeğimizi göstermişti bize. Benim rahim ve tüplerle ilgili promlemim vardı defalarca ameliyat oldum eşimde varikosel vardı oda ameliyat oldu gereksiz yere olmuş demişti memorialdeki doktorlar.
Her şeyin bir zamanı var en güzel zamanda nasip etsin Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar🤲 her şeyin başı sağlık bu sayfada yıllarca yazıştık arkadaşlarla çok üzüldük çok sevindik ama büyük çoğunluk hep sevinçle uzaklaştı bu sayfadan. Bende çok yazmasamda hep okuyorum yazılanları bırakamadım İnşaAllah herkesin gönlüne göre evlatlar nasip olur hayırlısı ile ❤️

Kızlar merhaba memorial da kontrol, transfer vs gibi işlemlerde cok sıra beklediniz mi, benim için önemli 1-2 yere gittim balık istifi gibiydi konusmadan cıktım oralardan.

Kızlar merhaba memorial da kontrol, transfer vs gibi işlemlerde cok sıra beklediniz mi, benim için önemli 1-2 yere gittim balık istifi gibiydi konusmadan cıktım oralardan.
Kontrollerde çok bekletmiyorlar. Transfer günüde size özel oda veriyorlar o odada hazirlanıp bekliyorsunuz.

X