Sivilceli Ciltler Sivilceli lekeli ciltlerde kantaron yağı mucizesi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben denedim lekem için ekstra 4 sivilcem cikti sürpriz yumurtaaa:KK43:
Onlarda iz kaldı kullanmayın derim..

[QUOTEyasazzan12, post: 37143235, member: 606002"]Ben denedim lekem için ekstra 4 sivilcem cikti sürpriz yumurtaaa:KK43:
Onlarda iz kaldı kullanmayın derim..[/QUOTE]

Hadi yaaa:cry:
Yarin aliyim diyordum

Merhaba Kızlar ;

Ben yüzümdeki devasa sivilceler ve sonrasında kalan izlerden müzdariptim.Denemediğim kozmatik ürünü maske peeling ev yapımı bitksel maskeler hiç bişey kalmadı.Özellikle adet dönemlerimde çıkan stress ve sıkıntıyla abaran koca sivilceler yüzümü maf etti.Önce bir cildiye uzmanına gözüktüm ilaclar kremler herşeyi denedim.Sivilcelerim öle küçük iltihaplı sivilceler gibi deildi.Doktor bile mantara çevirmiş gibisnden bişeyler söledi.Sivilcelerim geçse bile izleri kalıyordu.(iğrenç bir görüntü yüz için)20 gün sonra gene aynı yerlerden aynı büyüklükte cıkıyorlardı.Çok şeyler denedim.Çalıştığım için 1 gün izin günüm var onuda evde maske yapmaya harcıyorum.Yoğurt maskesi,Kil maskesi,Kahve maskesi,çeşit çeşit yağlar.Avon satan arkadaşım benden zengin oldu :KK53:

Kantaron otu die bir ot var.Tazesini bulabilirseniz ne ala.Kantaronu cam bir şişenin içine koyup istege gore yarısına kadar olur uzerıne gececek kadar olur zeytin yağı koyup 40 gün güneşte bekletiyorsunuz.Rengi 40 günün sonunda ateş kırmızısı oluyor.Elde ettiğiniz bu yağı aklınıza gelebilecek herşeyde kullanabilirsiniz.

Ben sivilcelerimde denedim.Sonuç süper daha sadece 3 gece sürdüm böle olamasına ragmen renkleri acıldı ve sıvılceler kurudu.Eliniz yandı ocaktan sobadan fırında herneyse surun bunu ayı ne acı kalıyor ne ız.Kış aylarındayız vücudunuz kırılır gıbımı oldu ıcın 3 4 gun 1 tatlı kasıgı hastalıktan kurtulun.Yane aklınıza gelebılecek heryerde kullanılabılecek dogal bir ilaç.Bebeklerin pişiklerine çok ii geliyor.Pişik kremi olarak kullanabilirsiniz.Saç kürü olarakta kullanılabilir.Saç dökülmesi ve kepeği engeller.Hepsi tarafımdan denenmiş şeyler.Tamamen bir doğa mucizesi benim için kantaron yağı...

Eğer evinizde yapma imkanınız yoksa aktarlardan temin edebilirsiniz.Fakat kaliteli olduğundan emin olun.Kantaron otu bahar aylarında çiçek açtığında toplanması önemlidir.Çünkü şifa çiçeklerindedir.

Ben denedim çok memnun kaldım ve sizinle paylaşmak istedim.Boşuna kozmetik ürünlerine para yatırmayın.Bütün o ürünlerde bitkilerden yapılmıyormu zaten...En Büyük KK
Bende yuzumdeki izlerden sikayetciydim simdi kantorun yagi kullaniyorum baya azaltti zaten mikroo oldurme ozelligi oldugu icin yenilerinin cikmasinida engelliyor

Bende akne roza hastasiyim hamilelikte cok abartı cildim bozulmuştu doğumdan sonra azaldi ama bu hastalik tamamen bitmedi hep uğraştım 4 yil sonra.lazer tedavisi oldum biraz iyi oldu simdi tekrar ikinciye yeni hamileyim ve yüzüm pul pul ve sivilceler cikmaya başladı ilk hamilelikte yaşadığım cilt probleminden dolayi korkuyorum bu yağı kullansam.acaba.iyi gelirmi

Ben buradaki yazılardan esinlenerek 4 gündür geceleri cildimi temizleyerek kantoron yağından sürdüm. Sonuç harika. Cildim pürüzsüz birgörünüm almaya başladı. Herkese tavsiye ederim. Konuyu başlatandan da Allah razı olsun teşekkür ederim.

X