Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçlarımı sarıya çevirdim 2 ayda !

Nameless29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
119
64
merhaba arkadaşlar ben daha yeni üye oldum daha öncedende takip ediyodum tabiki sırf bunu yazmak için üye oldum ben gibi okadar çok insan var ki bende yaşadıgım iiçin o durumu size tavsiyede bulunmak istedim ben 7 yil siyah saç kullandım sonra artk çok sıkıldıgımı hissediyodum saçlarımda çok uzun oldugu için kıyamıyordum ve bigün karar verdim aman kökü bende dedm tuttum kuaförn yolunu tabi ben hemen sarı olur diye düşünüyodm girdim bi kuaföre kendini bir övdü bir övdü güvendim adama sonuç hüsran yarı açılmış yarı açılmamış saçlarla çıktm kuaförden pişmanlık morel bozuklugu hepsi biraradaydı sonra karar verdm kendim açmaya aama dha önce saç açmış bi insanda degildim :KK70: gittim morfose açıçı aldım salak gibi ben tepelerden başlardm açmayı (ama siz uçlardan başlayın) :KK70: %6 oksidan ile açtım yalnız saçımı saçlarm çok ınce tellidir zaten koptu neyse açıldı ama altlar koyu oldu üstler açık ve turuncuuu !!!!!!!!!! ben şok ben iptal sonra napsam dye araştırdım 7.1 palette küllü kumral aldım saç diplerimde 8 dk tuttum altlarda ise 15 dk ama tabiki farklı oldu altları açmam gerekiyodu 1 ay bu saçlarla gezdm güzelde görünüyodu ama saçlarm berbat olmstu ama turunculuklar gitmişti 1 ay sonra açıcam ama saçlarım keçe gibi oldu gittim loreal paris ombre seti aldım uçları yaptım buununla en azından çok yıpratmadım yalnız no 3 aldım ve gayettte guzel açıldı sonra 8.1 renna saç boyası ile açık sarı sayısını hatırlamıyorum oda rennaydı markası bunları karıstırdım ve saçlarımı boyadım suan diplerm 4 parmak geldi ellemıyorum gayette güzell olduu tabi hemen sarı olamıyosunuz ama aradan 2 ay sonra oldum benm tavsiyelerim böyleydii umarım yardımcı olmusumdur arkadaşlar :)

X