Sizce ayrılmalı mıyım?

prenseskralice12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
6
0
23
Arkadaşlar herkese hayırlı sahurlar. Ben sevgilimin cüzdanında eski sevgilisinin adını gördüm. Ondan sonraki günlerde de notlarinda tanışma tarihlerini gördüm hatta onun üstünde de benim doğum tarihimi yazmış yani görmüş ama silmemiş gerçekten sevgilimi çok seviyorum ne yapacağım bilmiyorum henüz 1 aylık sevgiliyiz ama çok bağlandım. Ve ne bileyim mesela kavga ettikten sonra ben bunu her yerden engelleyince benim için ağlıyor bana sevildiğimi hissettiriyor lakin aklımda hep bir şüphe var.

Nasıl bir sevgiye açlıktır bu? 1 aylık ilişkiye körü körüne bağlanmışsınız. Önce yüzleşin bu nedir niye burada diye cevaba göre bakarsınız. Görmemişim unutmuşum da diyemez anısı kalsın istemiştin der anca.

Arkadaşlar herkese hayırlı sahurlar. Ben sevgilimin cüzdanında eski sevgilisinin adını gördüm. Ondan sonraki günlerde de notlarinda tanışma tarihlerini gördüm hatta onun üstünde de benim doğum tarihimi yazmış yani görmüş ama silmemiş gerçekten sevgilimi çok seviyorum ne yapacağım bilmiyorum henüz 1 aylık sevgiliyiz ama çok bağlandım. Ve ne bileyim mesela kavga ettikten sonra ben bunu her yerden engelleyince benim için ağlıyor bana sevildiğimi hissettiriyor lakin aklımda hep bir şüphe var.

Bence pek bağlanma ne olur ne olmaz diğerini pek unutmamış gibi.

Vay arkadaş 1 ayda böylesine nasıl bağlanıyorsunuz?
Hadi bağlandığınız bir ayda engellemeli kavgayı nasıl ediyorsunuz ?
Cüzdanda ismi görünce sormadın mı ?

1 aylık ilişkide kavga ediyorsunuz, her yerden engelliyorsunuz ve sevgiliniz ağlıyor öyle mi?
Mükemmel bir ilişkiymiş gerçekten. Neden böyle bir şey yaptığına anlam veremedim ben.
1 aylık ilişkide kavga ediyorsunuz, her yerden engelliyorsunuz ve sevgiliniz ağlıyor öyle mi?
Mükemmel bir ilişkiymiş gerçekten. Neden böyle bir şey yaptığına anlam veremedim ben.
Timsah gözyaşları gibime geldi çünkü 1 ay oldu daha hemen bağlanması imkansiz yani ağlayacak kadar üstelik erkek

Ben şuan da üniversite için yurtta kalıyorum sevgilim de öyle. Şöyle düşünüyorum ben yatay geçiş yapacağım zaten bu sene içerisinde seneye burada olmayacağım bu yaz da yol erkenken yol veriyim diyorum yoksa daha çok bağlanacagim
E zaten mantıklısı o. Sen konuya ne kadar bağlandığını söylediğin için bizim de elimizi kolumuzu bağladın. Ama yapacağın şey uzatmadan yol vermek

1ayda nasıl çok bağlanılıyor, bize de öğretir mısınız?

Ben bu konularda çok hassas bir insanımdır hayatıma giren biri unutamaz/unutmaması lazım. Mesaj değil ki bu silmeyi unutsun? Cüzdanda gördüğünü söylüyorsunuz cüzdanı hiç mi kullanmıyor da unutuyor? Söylediği inandırıcı gelmedi. Daha önce ilişkiniz olmadı mı 1 ayda nasıl bağlanabildin hemen? Benim için 1 ay tanıma süreci olur anca :KK70:

X