sizce hamilelik olabilir mi ?

neysh

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
124
32
26
merhaba hanımlar sormak istediğim bişey var nisan26 sı yumurtlama gozukuyor uygulamada benim en son 24 ünde korunmasız ilişkim oldu ve 28inden beri sağ sol kasık ağrılarım oluyor bel agrım da aynı sekilde reglime 9 gün var bugün kan sonucum <2.30 cıktı ağrıların sebebi gebelik olabilir mi bu kadar erken mümkün mü belirtisi yardımcı olabilir misiniz aynı durumu yasayan ve sonuc alan varsa eğer tesekkur ederim simdiden

Kan testini erken vermişsin, muhtemelen 28inde yumurtlama günündü o yüzden ağrın olmuştur. 24ündeki ilişkiyle de hamile kalma ihtimali var tabi ama bence yaşadıkların gebelik belirtisi değil yumurtlama belirtisiymiş

13 nisan son adetimdi 24ünde sadece o gün ağrım oldu yumurtlama olduğunu anladım sonra gecti ve 2 gün sonra tekrar ağrımaya başladı hala devam ediyor yumurtlamamıdır dediğiniz gibi çünkü 2 gündür de karın altı bölgem de belirgin sislik fark ediyorum arada bir sancılı yoğun hissediyorum ağrıyı var mı bilginiz hastaneye gidiyorum kan idrar yapıp gönderiyorlar ama ağrım geçmiyor berrawst berrawst

Şu anda gebelik belirtisidir demek için erken bence, adet gününün gelmesini bekleyebilirsin

Şu anda gebelik belirtisidir demek için erken bence, adet gününün gelmesini bekleyebilirsin
burda o kadar fazla şey gördüm ki etkilenmemek mümkün değil ilk olduğu için insan haliyle heyecanlı ve sabırsız olabiliyor hayırlısı olsun inşallah sadece böyle belirtileri yaşayıp sonuç alan varsa konuşmak iyi gelir diye yazmak istedim

Benim de geçen ay yumurtlama dönemi ve sonrası çok ağrılı sızılı geçti ama regl olmuştum canım bir garantisi yok :) inşallah sen gebesindir ama belirtilere fazla itimat edip kendini dinleyip durma derim. Gecikirse yaparsın testini daha çok erken

Benim de geçen ay yumurtlama dönemi ve sonrası çok ağrılı sızılı geçti ama regl olmuştum canım bir garantisi yok :) inşallah sen gebesindir ama belirtilere fazla itimat edip kendini dinleyip durma derim. Gecikirse yaparsın testini daha çok erken
haklısın ya kesinlikle öyle oluyor isteyip denediğin zaman her olan şey hamileliğe yoruluyor istemsizce bide dediğin gibi vücudu dinlememek gerekiyor 🥲

X