Smear test sonucum kötü rahim kanseri yardım ankara şehir hastanesi

Hacettepe nin jinekolojik onkoloji doktoru var coşkun salman alanında çok çok iyidir. Ama şu an çukur ambar da muayenehane açmış diyorlar . Gözüm kapalı tercih edeceğim bir hekimdir kendisi .

Smear sonucumda hsil class IV yCanı

arkadaşlar lütfen yardım edin. Daha bekarım 29 yaşındayım smear sonucum kötü çıktı rahim kanseri olabilirim. Kimseye de söyleyemiyorum tek başıma biyopsi ve gerekirse ameliyat sürecini yaptırcam. Bana nolur Ankarada devlette iyi bir doktor önerin. Napacağımı şaşırdım. Şu an ankara eğitim araştımra hastanesinde smear yaptırdım ama jinekolojik onkoloji için tek doktorları var uzman. Oraya güvenip mi gitsem yoksa şehir hastanesi vs gibi bi yere tekrar mı baktırsam. Nolur yol gösterin yardımcı olun. Şehir hastanesinde jinekolojik onkoloji de iyi bir doktor tanıdığı olan var mı?
Canım önce sakin ol soguk kanlı ol Gülhane kadın dogum polkilinğe mutlaka basvur rahim kanseri olsa bile erken evrededir tedavi ediliyor

Hacettepe nin jinekolojik onkoloji doktoru var coşkun salman alanında çok çok iyidir. Ama şu an çukur ambar da muayenehane açmış diyorlar . Gözüm kapalı tercih edeceğim bir hekimdir kendisi .
Evet o hocayı duydum orda nejat özgül hoca varmış o da iyiyimiş ordan aldım en son randevu oerşembe gidicem özele maddi olarak yetemeyebilirim çünkü

Smear sonucumda hsil class IV yazıyor
Merhaba öncelikle sakin ol ve korkma lütfen. Kanser falan şu an olduğunu düşünmüyorum. Yani değilsin. Bi arkadaşım vardı Ankara’dan ona yazayım şimdi o da hpv tedavisi alıyor bende alıyorum ama benim şehir farklı. Eğer bu yazıyı görürsen bana özelden mesaj atar mısın unutmiyim bende
Smear sonucumda hsil class IV yazıyor

Çıktı lsil ve hgsil çıktı yani leep yapılması gerekiyormuş. Leep olucam büyük ihtimalle inşallah sıkıntı olmaz ilerde evlendiğimde.
Aaa bu yazını görmemişim kusura bakma. Leep olmanda evliliğinde çok büyük sıkıntılar olmaz sadece çocuk doğuracağın zaman çocuğun erken doğma ihtimali oluyor. Doktor kontrolünde gidiyorsun. Çok geçmiş olsun 🌺

Aaa bu yazını görmemişim kusura bakma. Leep olmanda evliliğinde çok büyük sıkıntılar olmaz sadece çocuk doğuracağın zaman çocuğun erken doğma ihtimali oluyor. Doktor kontrolünde gidiyorsun. Çok geçmiş olsun 🌺
Başka bir doktora daha gittim kolposkopi yaptı ama bu sefer de hgsil kısım yok dedi biyopsi alınırken aldılar demekki şu an işleme gerek yok 6 ay sonra gel dedi. Anlamadım hangisine güvenicem. Kolposkopi sonrasında da adet oldum hemen yakındı zaten. Acaba kolposkopi sırasında da kan gelmiş ve lezyonu kapatmış mıdır ki. Ama doktor da kanı görürdü heralde olsaydı.Kafam çok karışık

Başka bir doktora daha gittim kolposkopi yaptı ama bu sefer de hgsil kısım yok dedi biyopsi alınırken aldılar demekki şu an işleme gerek yok 6 ay sonra gel dedi. Anlamadım hangisine güvenicem. Kolposkopi sonrasında da adet oldum hemen yakındı zaten. Acaba kolposkopi sırasında da kan gelmiş ve lezyonu kapatmış mıdır ki. Ama doktor da kanı görürdü heralde olsaydı.Kafam çok karışık
Doktorlarına güven ama 6 ay sonra muhakkak git moralini ve bağışıklığını güçlü tutmaya çalış . Çok geçmiş olsun

X