Sokak canlarına mama önerisi

Poncik Ve Shila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
49
21
27
Merhaba...
Sokak canları için mama araştırmasındayım.
Daha önce araştırmalarım sonucu Enjoy mamada karar kılmıştım. Kediler de severek yiyor fakat kitten olanı yok.
Vancat adında sevilen bir mama daha duydum.

Sizler Vancat mi yoksa Enjoy mu onerirsiniz ?
Çok kafamı karıştırmak istemiyorum fakat " kesinlikle bu " diyebileceğiniz bir mama markası varsa paylaşmanız beni çok mutlu eder.

Şimdiden teşekkür ederm..

Mito'yu kullananları gördüm. Seviyormuş sokak canları. Onun dışında enjoy da var bildiğim. Ama vancati bilmiyorum. O marka kum biliyorum. Hem kum hem mama çıkaran markalar da bana itici geliyor.

Vancatın mamalarını kullanmadım ama kullananlar çok memnun çok severek yediklerini söylüyorlar. Vancat ile enjoy aynı segment bile değil vancat daha iyi. Kesinlikle deneyin. Econature var onuda denebilirsiniz.

Temizmamadan alıyorum ben önceden inanılmaz uygundu ama şuan çok pahalı malesef yinede ayda 15 kilo sokaktaki kedilere vermek için alıyoruz köpeklerde severek yiyor bitiriyorlar evdeki kedilerime de dönüşümlü alıyorum temizmamadan 7 yıldır çok şükür bir sorun olmadı kısır kedi mamasıni severek yiyorlar

Micho kedi maması benim kedim dahil olmak üzere sokak kedileri de hayran. Bu mamayı çok seviyorlar birde kardeşi var Mito diye aynı tarz da.

Yorumlarınız için teşekkür ederim .
Bilmediğim markaları da öğrenmiş oldum.
Vancat siparişi girdim. (Kuzu ciğerli ve kitten olması hasebiyle )
İçeriğinin daha iyi olduğunu da okudum.

Herkese teşekkür ederim

X