Sol yumurtalik kiz sag yumurtalik erkek

Minik kralice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
892
2.817
Bu dogrumu yasayanlar aydinlatirmi benim bir oglum var sagdan yumurtlamistim birde kizim olsun istiyorum bilemedim boyle bir soylenti var evet sperm belirliyor cinsiyeti ama benim doktorum da bu ay sagdan yumurtlayacaksiniz bu erkek bebek icin iyi dedi sasirdim acikcasi Karaciger Saga yakin oldugu icin xy hucreleri isiyi sevdigi icin bu iyi bir durum dedi yanliz doktorum benim bir kizim oldugunu biliyordu ama benim bir oglum var birde kizimin olmasini istiyorum bu durumu yasayan varmi sag yumurtaliktan kizi olanlar yaza bilirmi gerci Solda dahi olussa Saga gecermis diyorlar erkek cocuklar kizda sagda olsa sola gecermis anne karninda birbirimizi aydinlatalim lutfen linclemeyin her insan ister kizida ogluda olsun bu gayet normal bir durum önceligimiz saglik tabiki💞

Yani benim kızım oldu ama hangi taraf da oldu bilmiyorum ama sizin dediğiniz sağ sol olayını bende duydum hala da duyuyorum ama doğruluğunu bilemiyorum

Aşırı merak ettim ben de bu ay Hamile olduğumu öğrendim sol tarafım hep ağrıyor bi oğlum var o kadar isterim ki bir kız

Sağ tarafimda yumurtlama olmuştu. Ve kızım oldu. Şimdide sol dan yumurtladim. Oğlum mu olcak bakalım. Bu tezi curutebileck miyim😄 sağlıklı olsun da...

Bu dogrumu yasayanlar aydinlatirmi benim bir oglum var sagdan yumurtlamistim birde kizim olsun istiyorum bilemedim boyle bir soylenti var evet sperm belirliyor cinsiyeti ama benim doktorum da bu ay sagdan yumurtlayacaksiniz bu erkek bebek icin iyi dedi sasirdim acikcasi Karaciger Saga yakin oldugu icin xy hucreleri isiyi sevdigi icin bu iyi bir durum dedi yanliz doktorum benim bir kizim oldugunu biliyordu ama benim bir oglum var birde kizimin olmasini istiyorum bu durumu yasayan varmi sag yumurtaliktan kizi olanlar yaza bilirmi gerci Solda dahi olussa Saga gecermis diyorlar erkek cocuklar kizda sagda olsa sola gecermis anne karninda birbirimizi aydinlatalim lutfen linclemeyin her insan ister kizida ogluda olsun bu gayet normal bir durum önceligimiz saglik tabiki💞
DOGRULUGUNU BİLEMEM Ama benim hep sagda basladı sagda gitti. kızım oldu.

Canım sağda ve solda olur diye bişey yokmuş bir doktor açıkladı rahmin ortasında olurmuş bebek o yüzden bu şekilde cinsiyet tahmini anlamsız diyodu

kadın doğumcuda mı yaptırdınız takibi ne kadar süre önceden gitmek gerekiyor merak ettim ben şuan hamileyim de ama merak işte
Gec gordum msj ama ben 6 ay normal gebe kalamadim hersey yolunda olmasina ragmen doktorum yumurtlama takibi yapmisti reglden 5 gun sonra gitmistim ovulasyon bu ay sag tarafta oluyor demisti ordan biliyorum

Ben bunu internetti popüler bir dr.a sordum.Böyle bisey var mı diye...O da bana NASIL BOYLE SEYLERE INANIYORSUNUZ???diye cevap vermişti.Ayy 🙈

Konu dikkatimi çekti de yazmadan geçemeyeceğim.islam İnancı olan arkadaşlar ayeti kerime var ya. Biz kimine kız kime erkek evlat kimine her ikisinden de veririz diye. Bu konuşulanlar buna ne kadar ters. Allah kaderde yazanı verir. Sağ sol buna nasıl inanılıyor. Tersi durum oldu yazanlarda var üstelik. Allah tan isteyin Allah verir ancak bunun bilimle vs alakası yok.

Bende bu söylentiyi duymuştum ama arkadaşında dediği gibi benimde eşimin kuzeninin tek yumurtaligi çalışıyor bir oğlu bir kızı var suan

X