'Son Osmanlı padişahı cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'

bunaltici sicakta iki saat kadar beklediler kismina cok sevindim acikcasi :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

buna şöyle cevap vermek uygun olur sanırım:

aPMLQ5.jpg

ya o kayıtlarda gerçekten şaştım bilalin konuşmalara demiyim demiyim diyorum ama.... anladınız siz :KK1:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bu pankartları kim yazıyorsa,yaratıcılık sınırlarını zorluyor.Nedir böyle çikletten çıkan maniler gibi anlamsız kelime dizinleri ?

Pensilvanya diye diye yerleştirdiler.Artık haber metinlerinde bile Pensilvanya olarak geçiyor.
Hep te Transilvanyayla dolayısıyla vampir memleketiyle karıştırıyorum :) O denli öcü muamelesi var.
Ben Pensilvanya'lı olsam tepki gösterirdim.:KK37:

şimdi ihsanoğlu cb olursa, erdoğan başbakan olarak kalacak değil mi, yani yüz yüze bakacaklar!

Eski çağa dönmek için ellerinden geleni yapıyorlar, kendini padişah sanıyorsa vay halimize padişahlık babadan oğula geçiyor bundan sonra Bilal başa geçer.:KK53:

Vallahi yillar önce Amerikada Sarah Palin'in basbakan olmasi korkusundan çooook daha korkunç birsey :KK52:

Ben hangi padişahın torunuyum acaba bir araştırayım soy ağacımı 8 kuşak İstanbulluyum ama dedem ve babam küçükken babaannemden ayrılıp görüşmeyi kesince kimdir soyağacımız nedir bilmem babam baya ufakmış. Hiçte merak etmedim var mıdır diye çünkü o zamanlara hiç özenmiyorum cumhuriyetin haklarından özgürlüğünden memnunum o diyarbakırdakilerde osmanlı dönemine özenenlerde bilsin ülkeler toprakları paylaştığında ya esir yaşayacaklardı manda altında ya da kovulacaklardı cumhuriyete ve Atatürk'e dua etsinler bu erdoğan bey ne zaman burası cumhuriyeti benimseyen ülkedir diyecek acaba bir kere bu pankartlara karşı çıktığını görmedim

Son Osmanlı Padişahına bak hele.

Birkaç hafta önce almanyaya ziyarete gittiğinde bazı gurbetçiler ' Hoşgeldin son Osmanlı padişahı ' dıye pankartla karsılamıslardı.

Alman vatandaşı olmak için bir tarafını yırtarlar sınır ötesinden osmanlıcılık oynarlar akıllarını sevdiklerim.

dua etsinler ki osmanlı yaşamıyor. osmanlı yaşasaydı ilk bunların kellelerini alırdı. o tapeler çıkacak, paraları sıfırladım babacım diyecek ossmanlıda sizi sıfırlardı o biçim. Çakma osmanlı bunlar :KK51:

X