Sonunda dönüş oldu ama ben kararsızim

Bizde asgari alan da var 40 alan da var pozisyona ve seviyeye göre değişiyor tabii. Mola sayısı yok ya ben genelde ekibimdekilere molaya o sırada molada biri yoksa çıkın diyorum, kahve molasıysa zaten 5-10 dakika sürüyor, yemek genelde 30-45 dk sürüyor. Aşağı yukarı günde 1 saat mola yapıyoruz ama sayılı ya da süreli değil, daha fazla ya da daha az yapanlar da vardır illaki
Ya teşekkür ederim

Kızlar sealam iş iş diyordum bilen bilir konularıma denk gelen olmuştur.

Nihayet 2 kişi döndü ama nasıl döndü.
Şimdi size soracağım karar veremedim yada veremiyecegum.

1. Bir global şirketin müşteri temsilcisi home Office haftanin 6 günü beş gün sabah 9 akşam 6 ama bu sure uzayabilir mis bazı zamanlar cts sabah 10 akşam 7 asgari ücret ve yemek kartı.
Daha önce home Office çalışmadım nasıl olur bilmiyorum ev işini kızımı aksatirmiyim kestiremiyorum.kizim bu sene birinci sınıf olucak ve öğlenci servisle gidip gelicek.

2 .özel bir okul h.sonu tatil sabah 9 akşam 4 yemek servis dahil ve yeni bir kurum kolej olduğu için öğrenci sayısı çok az iş yükü az yani resmi tatiller tatil.izinler maaş kesintisi olmuyacak dendi.

Bazı günler kızımi servis oradan alabilecek.Anne olduğunuz için önceliğiniz olur birbirimizi idare ederiz vb gibi konuşuldu aile ortamı gibiymis ama maaş 7.500

Bu arada her iki işte de SGK var.

Sizce hem çalışmak istiyorum hemde emin olamadım
1. işin maaşı kaçtı? 2. iş ne öle 7500 askeri ücret bile değil o my God 😁

1. işte süre uzayabilir ne demekmiş onu açıkça öğrenmek lazım
fazla mesai yaptırdıkları zaman fazla mesai ücreti ödüyorlar mı?
2. işi konuşmuyorum bile

home office müşteri temsilciliği kolay bir iş değil, çok çok yorucu bilginiz olsun
kafanıza göre mola vs veremiyorsunuz
sizi sürekli izliyorlar
hani rahat edebilirim gibi bi düşünce içine girmenizi tavsiye edemiyorum

Okuldaki iş ne ki? Öğretmenlik mi büro mu? 7500 vermeleri için part time olmanız gerek. Ama full orada olacaksınız. Çok mantıksız bir iş.

Home office çalışılmaz asgari ücretle. Evden çıkmayacaksınız diye evdesiniz canınızın istediğini yaparsınız gibi düşünmeyin,sürekli pc başında olmanız gerekebilir. Ben sizin yerinizde olsam okulu kabul ederim. Maaşı az ama en azından çalışma saati de az. Akşam 4te biten iş daha elverişli gibi görünüyor.

X