Sperm testi sonucu

nu eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
3
0
25
Kızlar eşimin sperm testine bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG-20240403-WA0004.jpg
    IMG-20240403-WA0004.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG-20240403-WA0004.jpg
    IMG-20240403-WA0004.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 68
Hem sayısı hem hareketliliği az doktorla konuştunuz mu? Sayısı en az 40 milyon faln olması gerek tabi yanlış bakmiyorsun sizinki 20 benim eşimin de böyleydi şu an düzeldi çok şükür
20 milyon ve üzeri normal diyor değer kisminda 1.9 m çıkmış.

Değer kısmında yazıyor. Yanlışlıkla düzenlerken silindi.

Eklentiler

• IMG-20240429-WA0014.jpg
    IMG-20240429-WA0014.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar sonucu yorumlayacak kimse yok mu başka gerçekten çok stresliyim.

Eklentiler

• IMG-20240429-WA0014.jpg
    IMG-20240429-WA0014.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 21
Artık bende her şeye şaşırır oldum. Yiyip içtiklerimizden midir nedir git gide sperm sayıları yok oluyor. Azospermi benim bildiğim menide hiç spermin olmaması. Benim eşimde oligospermi yani sperm sayısı oldukça az. Doktor tavsiyesine uyunuz. Belki gerekli tedavi ve takviyeler ile sperm oluşturulabilir. Artık birçok insanda var bu problem. Ya da direkt tüp bebek diyebilir.

Artık bende her şeye şaşırır oldum. Yiyip içtiklerimizden midir nedir git gide sperm sayıları yok oluyor. Azospermi benim bildiğim menide hiç spermin olmaması. Benim eşimde oligospermi yani sperm sayısı oldukça az. Doktor tavsiyesine uyunuz. Belki gerekli tedavi ve takviyeler ile sperm oluşturulabilir. Artık birçok insanda var bu problem. Ya da direkt tüp bebek diyebilir.
Allah'ım herşeyin hayırlısını versin. Hiç beklemiyorduk. Saatler geçti hala şoktayım . Rabbimden hayırlı evlatlar istiyoruz.

Allah'ım herşeyin hayırlısını versin. Hiç beklemiyorduk. Saatler geçti hala şoktayım . Rabbimden hayırlı evlatlar istiyoruz.

Şuan seni çok iyi anlıyorum. Şaşkınlık ve üzüntü içindesin. Ama şunu hiç unutma. Rabbim istesin yeter. 1 adet spermden bebek dünyaya gelebilir. Ümidini kaybetme. Kaç yıllık evlisin? Eşinin yaşı kaç? Eğer sigara kullanıyorsa derhal bıraksın. Yarınki doktor görüşmesini bekle

Daha 3 ay önce 10 milyon sperm
Hareketi 9 öğrendik canım keçiboynuzu özü verdim eşimde düzensiz şekilde ama arada vermediğim oldu şuan hamileyim şükürler olsun rabbim ol derse olur takma bende çok ağladım öğrenince

X