Spinal anestezi sonrası baş ağrısı

Merhaba kızlar
20 aralıkta spinal anestezi ile doğum yaptım ama bu lanet baş ağrısından kurtulamadım aklımı kaçırıcam ne bebeğimle ilgilenebiliyorum ne emirebiliyorum başımı önüme eğemiyorum doktorum devamlı sırt üstü yat ve bol su iç dedi günde 5 litreye yakın su içiyorum kahve bitter çikolata hepsini tüketiyorum delirmek üzereyim ağrı kesici iğneler serumlar hiö biri fayda etmiyor 1 yaşında bi kızım daha var napıcamı şaşırdım allah aşkına başına gelen ve çare bulan varmı bana yardım edin
Merhaba 8 aralıkta bende sezeryan oldum 10 gün feci şekilde baş ağrılarım oldu ölüyorum sandım ama çok şükür geçti sadece ara ara bi ağrı giriyo ağrı kesiciyle geçiyo ama psikolojik olarak mahf ediyo insanı sürekli su kahve tüket hala ara ara baş ağrısı oluyo bende ama eskisi gibi değil çok şükür siz iyimisiniz şuan

Merhaba 8 aralıkta bende sezeryan oldum 10 gün feci şekilde baş ağrılarım oldu ölüyorum sandım ama çok şükür geçti sadece ara ara bi ağrı giriyo ağrı kesiciyle geçiyo ama psikolojik olarak mahf ediyo insanı sürekli su kahve tüket hala ara ara baş ağrısı oluyo bende ama eskisi gibi değil çok şükür siz iyimisiniz şuan
Benimde hala ara ara oluyor ana şükürler olsun ilk baştakii gibi değil resmen migren ağrısını arattı mahfetti her gün acildeydik iğeler serumlar perişan oldum böyle olacağını bilseydim genel anestezide ısrar ederdim

Benimde hala ara ara oluyor ana şükürler olsun ilk baştakii gibi değil resmen migren ağrısını arattı mahfetti her gün acildeydik iğeler serumlar perişan oldum böyle olacağını bilseydim genel anestezide ısrar ederdim

Çok kötüydü hayatımda yaşadığım en büyük travmaydı 2 kez norolojiye gittim tomografi çektirdim birşey çıkmadı şükür sadece ara ara baş ağrısı giriyo ama bunada şükür diyorum sizin adınıza da çok sevindim inşallah bidaha böyle birsey yaşamayız

X