Çocuk Hastalıkları Su çiçeği mi???

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

hindistancevizli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2023
437
741
Lütfen konumu taşımayın çok acil diğer yere yazdım kimse görmedi
Merhabalar 27 aylık kızım var şu çiçeğinden şüphelendim burda tecrübeli 2-3 çocuklu anneler su çiçeğine benzer kaşıntılı döküntüler var bugün banyo yaptırdım
Yaptırdıktan sonra daha kaşıntısı arttı sanki
Bu arada çok aşırı çikolata yemiş kayınvalidem benim verdiğimi bilmeden o da çikolata tarzı şey yedirmiş
Alerjiyle su çiçeğini nasıl ayırt ederim?
Ateşi huzursuzluğu aşırı kaşıntısı yok
Hafif kaşıntı 1 gündür döküntüsü var
Ne olur bi yardım eder misiniz bana
Doktora götürmeli miyim?
Ateşi de yok 2 gündür

Öncelikle su çiçeği de olsa korkmayın. Döküntülü bir hastalık. Ateşi yoksa bence alerjidir.
Bu kadar endişelenmeyin. Sakin kalın. Yarın bir polikliniğe gidin.
Bir bardak alın alt tarafıyla sivilce döküntülere vs bastırın eğer kayboluyorsa önemsizdir. Ama yok kaybolmuyorsa vakit kaybetmeden acile gidin. Onun dışında bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Merhabalar 27 aylık kızım var şu çiçeğinden şüphelendim burda tecrübeli 2-3 çocuklu anneler su çiçeğine benzer kaşıntılı döküntüler var bugün banyo yaptırdım
Bu arada çok aşırı çikolata yemiş kayınvalidem benim verdiğimi bilmeden o da çikolata tarzı şey yedirmiş
Doktora götürmeli miyim?
Ateşi de yok 2 gündür
E doktor???

Doktora götürmeli miyim?
Ateşi de yok 2 gündür
Böyle içinize yiyeceginize götürün tabi ki

Öncelikle su çiçeği de olsa korkmayın. Döküntülü bir hastalık. Ateşi yoksa bence alerjidir.
Bu kadar endişelenmeyin. Sakin kalın. Yarın bir polikliniğe gidin.
Bir bardak alın alt tarafıyla sivilce döküntülere vs bastırın eğer kayboluyorsa önemsizdir. Ama yok kaybolmuyorsa vakit kaybetmeden acile gidin. Onun dışında bir sorun olduğunu sanmıyorum.
Su çiçeğiymiş gece hastaneye götürdüm içim rahat etmeyince

X