Sülfat saça gerçekten zararlı mı?

damlaainkorea

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
292
173
Geçen bir blogda okudum daha sonra araştırdım baya popüler bir akım olmuş sülfatsız şampuanlar ben daha önce denediğimde saçlarımı tabiri caiz ise mahvetmişti. Sizin tecrübeleriniz oldu mu? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

ben sülfatsız,parabensiz, tuzsuz şampuan kullanıyorum saçları nasıl parlatıyor yumuşacık yapıyor bence denemelisin. Yves rocher sanırım şu jojoba yağlı olan tavsiye ederim

kuaförüm sülfatın saç dökülmesine sebep olduğunu söylemişti ama bilemiyorum yanii.. ben kerastase’nin saç dökülmesini önleyici şampuanını kullanıyorum ve iyi geldi yani seviyorum saçı yumuşak ve dolgun yapıyor.. dökülmeyi de azalttı. ama sülfatsız değil bildiğim kadarıyla 😂 bana iyi geldi o yüzden çok takılmıyorum ben.

kuaförüm sülfatın saç dökülmesine sebep olduğunu söylemişti ama bilemiyorum yanii.. ben kerastase’nin saç dökülmesini önleyici şampuanını kullanıyorum ve iyi geldi yani seviyorum saçı yumuşak ve dolgun yapıyor.. dökülmeyi de azalttı. ama sülfatsız değil bildiğim kadarıyla 😂 bana iyi geldi o yüzden çok takılmıyorum ben.
İyi geliyorsa, ne iyi geliyorsa devam 😃

X