Suna dumankaya'dan "istenmeyen tüylere son"

havinia

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
367
55
İstenmeyen tüyler kürü için GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 adet soğan,
* 1 diş sarımsak,
*Siyah merhem ( aktardan alınacak)

İstenmeyen tüyler kürün HAZIRLANIŞI VE KULLLANIM ŞEKLİ :

Soğanı, kısık ateşte, yanacak kadar, közleyin. Sarımsağı rendeleyin. Siyah merhemle, sarımsarı karıştırın. Tüylerin üzerine, ince bir tabaka halinde sürün. En üste, yakılmış soğanımızı kapatarak, öylece yarım saat bekleyin. Bu işlemi bir hafta boyunca her gün tekrarlayalım. Bazen bu süre tüylerin direnmesine göre uzayabilir. 1 haftanın sonunda, istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulacaksınız.

BUNU DENEMİŞ OLAN VAR MI? BU KADINA DA NEDENSE PEK GÜVENEMİYORUM AMA...

bende bunu ahmet marankinin kürü olarak okumustum nette :KK34:
ben bunu tuyler alındıktan sonra uygulanıyo dıye bılıyorum ama hıc denemedım cok urastırır dıye bıde yuzde yuz tuyu bıtırmez zannımca sadece belkı azaltırdır. ben tuylerımı lımon-tuz karısımıyla seyreltıyorum:nazar:

nasıl yapıyorsun peki? bir de hangi bölgelerine uyguluyorsun?:KK54:

forumda birinin açtıgı konuda buldum bu yontemı eskı parfum şişesinin içini yıkadım ıcıne bı tane lımon sıktım bırazda tuz ekledım göz kararı. tuylerı agdayla alıorum ben sonra aldıktan sonra parfum sıkar gibi sıkıyorum ben bıkını bölgesınde kullanıyorum. tuylerı seyreltıyo zamanla ve de geç çıkmasını sağlıyo yalnız sıktıktan sonra bı kaç dk yanma yapıyo ama gecıyo sonra denemeye değer :KK61::nazar:

forumda birinin açtıgı konuda buldum bu yontemı eskı parfum şişesinin içini yıkadım ıcıne bı tane lımon sıktım bırazda tuz ekledım göz kararı. tuylerı agdayla alıorum ben sonra aldıktan sonra parfum sıkar gibi sıkıyorum ben bıkını bölgesınde kullanıyorum. tuylerı seyreltıyo zamanla ve de geç çıkmasını sağlıyo yalnız sıktıktan sonra bı kaç dk yanma yapıyo ama gecıyo sonra denemeye değer :KK61::nazar:

Peki sen kullandın mı işe yarıyor mu.Kolay bi yöntem dikkatimi çekti :KK9:

suda dumankaya gecen biprograma çıkmıştı. tüyleri yok etmek için napmalıyız diye bi soru geldi. yok ertmek mümkün deil geç çıkması için limon ve tuz sürün dedi. yani kesin tamamem yok olmaz bu kürlerle. bakmatın netlerde yazılanlara. kadın kendi ağzıyla söyledi. (lazer kökünden kurtulmak için tek çare)

ya zaten tuylerı kokunden yok etmek sağlıksız bana göre. cildimiz için o tuylerınde sonucta bir işlevi var.
amaç tamamen yok etmek değil sadece tuyleri daha seyreltmek daha geç çıkmasını sağlamak olmalıdır.:nazar: En Büyük KK

ben bu kürü 1 hafta boyunca bacağıma uyguladım sonrasında kıllar daha ince ve geç çıkmaya başladı hemde azaldığını farkettim çünkü aralarda boşluklar vardı tekrar deneyecem sonucu yazarım

Ya lütfen böyle yakıcı şeyleri sürmeyin tuz limon mermeri bile deliyor sürülür mü hiç doktoruma sordum kesinlikle sürme dedi tuz kanser bile yapabilir aşırı yakıcı bunlar!Güneşle de birleşince kocaman beyaz lekeler olur ayıkla pirincin taşını...Ömür boyu kalır birbirinize böyle önerilerde bulunmayın nolur!:KK53:

X