Survivor "Yeni" Show Tv

Evrendemirkutlu'nun 'Sevgili Nihat Doğan, bu kadar ünlü olduğun için dalga geçmiyoruz.

Dalga geçtiğimiz için ünlüsün' mesajı gecenin twiti oldu.

ceriLevis: nihat IQ + taner IQ= mutfak robotu IQ

pinkfreud: Derya kalksa, "Yeter la bi sus" diye vursa Nihat'ın ağzının ortasına bi tane. 70 milyon toplar, olimpiyatları satın alırız ona.

ufukergin: Nihat Doğan'a hemen bin single! Cover'lanacak şarkı: 'Aman bre Derya'lar"

acimasıztweet: Nihak bey yenildiniz! +Mesele fincanı taştan... -Yenildiniz Nihat bey!? + Asıl mesele içine bade...

AveBAveB: "Sahibinden satılık hiç kullanılmamış beyin" - Nihat Doğan

kurbaapirens: Peki ya yol kenarında bulunan ve hepsi Nihat'a verilmiş oy pusulaları.

alintidir..:KK60::KK60:

Evrendemirkutlu'nun 'Sevgili Nihat Doğan, bu kadar ünlü olduğun için dalga geçmiyoruz.

Dalga geçtiğimiz için ünlüsün' mesajı gecenin twiti oldu.

ceriLevis: nihat IQ + taner IQ= mutfak robotu IQ

pinkfreud: Derya kalksa, "Yeter la bi sus" diye vursa Nihat'ın ağzının ortasına bi tane. 70 milyon toplar, olimpiyatları satın alırız ona.

ufukergin: Nihat Doğan'a hemen bin single! Cover'lanacak şarkı: 'Aman bre Derya'lar"

acimasıztweet: Nihak bey yenildiniz! +Mesele fincanı taştan... -Yenildiniz Nihat bey!? + Asıl mesele içine bade...

AveBAveB: "Sahibinden satılık hiç kullanılmamış beyin" - Nihat Doğan

kurbaapirens: Peki ya yol kenarında bulunan ve hepsi Nihat'a verilmiş oy pusulaları.

alintidir..:KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: çok güldüm..
özellikle pinkfreud un twitine :KK60::KK60::KK60:

Kızlar TNT de Hülya Avşarın programında Taner, Derya, Deryanın eşi ve Meter var açın izleyin :KK66::KK66:

Kendini ıssız adanın kralı ilan eden ve havaalanında omuzlara alınan Nihat Doğan için İngiltere Kraliçesi'nden küçük bir ricam var. Lütfen arkadaşımızı Sir Vivor ilan etsin!

yüksel aytuğ:nazar:

:120::120::120:

$Adsız.jpg

$s.jpg

Son düzenleme:
bugün bi gazetede deryaya elitler oy veriyo demişler, tr nin yarıdan fazlası elitmişte haberimiz yokmuş, neyse artık o elit, her ne demekse

bence asıl nihata oy verenleri masaya yatırmaları lazım:KK53::KK53:

ay aman bittide kurtulduk nihatın uyuz tipini görmekten, kadınları erkeklerden soğutçaktı neredeyse tipiyle
:KK53::KK53:

Son düzenleme:
Tolga Akyıldız: 'Nihat Doğan gerçektir'
"Daha 20 yaşına gelmemiş. Çekingen. İşçi çocuğu. 3.5 oktavlık sesinden başka bir şeyi yok. Bir de, daha kimselere gösteremediği hırsı ve yırtma sevdası. O zamanlar..."
Tolga Akyıldız: Nihat Doğan gerçektir
3

Arkasından gelen ‘Taciz Ederim’ şarkısıyla yarattığı gündem... Tacizi öven genç arabeskçi... Yine hedef tahtası... ‘Kariyer’inin dönüm noktası; resmi nikâhın eşiğinden döndükleri Seda Sayan. Kendisinden yaşça büyük. Biri sarı melek, diğeri Antonio Banderas... Çok değil, dört yıl önce.
İş yağıyor Nihat Doğan’a o yıllarda... Ancak zorluklar içinde büyümüş işçi çocuğu, kendince gizlemeye çalıştığı yırtma ajandası gereği medyanın istediği forma giriyor. Gururlu, sinirli ama
Seda Hanım’ın sözünden çık(a)mıyor. Çıkınca da...
Boş bir çuval gibi kenara atılıyor. Hem Sarı Melek hem de medya
tarafından...

Ama bir survivor, yılmaz zorluklardan. Nihat Doğan sineması da o sıralarda vizyona giriyor.
Bir zamanların ‘Kadirizm’indekine benzeyen bir kahraman rolü biçiyor
kendine. Birilerine ruhunun önünde
diz çöktürüyor; sakal oluyor, kesildikçe uzuyor...

Körkütük bir özgüven

Körkütük özgüveni elitleri güldürse de o, buzdağının görünmeyen kısmındaki geniş kitlelerce çok sevildiğine inanıyor. Nihat Doğan sineması! Halkın, haklının, dindarın, milliyetçinin, arabeskçinin, solcunun, sağcının, sessiz çoğunluğun sesi!
Kanal kanal, demeç demeç dolaşıyor. Eskilerin İnternet Mahir’inden hallice bir sanal kahraman artık Nihat. Video’ları, tık üstüne tık...
Aptal değil, ‘sinema’nın artık yetmeyeceğini çabuk kavrıyor. Koyuyor bir özlü sözler kitabı cebine, dönüyor yüzünü tribüne...
“Birinin çok taklit ediliyor olması, aslının da para edeceğini gösterir” diyor Acun içinden ve Nihat, artık Survivor yollarında. Hoş bu “Sezen Cumhur
Önal da Survivor’a gitsin” fikrini destekler mi bilmem... Öte yandan Semra Kaynana da gitse reyting alabilir, Rasim Ozan Kütahyalı da...

Bir tek vatozdan korkar

Survivor’da Nihat Doğan, kendisinin gerçek hayattaki yırtma ajandasının bir prototipi gibi...
Kendinden güçlüleri ve zayıfları önceden belirleyen, kimi nasıl ‘yiyeceğine’ karar veren, ‘Allah’tan başka bir tek vatoz balığından korkan’ bir adamın kendi içinde tutarlı (çünkü amaca odaklı) ama külliyen yalan olan hal ve davranışını tribünün seveceği şekilde sunma becerisi...
İşte bu nedenle “Nihat Doğan oynuyor” diyenlere katılmıyorum. Nihat Doğan gerçek! Hep böyleydi, böyle olacak. Form değiştirecek, ağız değiştirecek. Ta ki istediği lige çıkana kadar...
Dönüşte havaalanında iki minibüs dolusu mahalle casting’i arkadaş bunu omuzlara almış, ‘Nihat Doğan bebeği’ çıkıyormuş, teklif üzerine teklif yağıyormuş, yeni albüme giriyormuş... Hiçbiri o kadar önemli değil. Önemli olan bundan sonra ne yapacağı...
Eğer Nihat Doğan sinemasının devamını çekecek olursa kendisine küçük bir tavsiyede bulunmak isterim.

Mağdur hep kazanır!

Nihat hep saldırdı. Haksız da değildi. Çünkü sanıldığı gibi Türk halkı aslında ‘efendi’ görünenleri değil, yumruğunu masaya vuranları sever. Yerli ya da yersiz, her zaman nezaketten daha çok SMS eder iyi vurulmuş bir yumruk.
Bu durumu değiştiren tek istisna o ‘efendi’ görünenin mağduriyetidir. Eğer o kişi mağdur ediliyorsa bu kez ibre o yöne döner.
İki efendi kapışıyorsa tercih sesini daha çok çıkarandan yanadır.
İki edepsiz kapışıyorsa sonuç yine değişmez; daha edepsiz olan kazanır.
Ama bir efendi bir edepsiz kapışıyorsa, fazla edepsizlik edip efendi adamı mağdur etmeyeceksin. Ölçüyü kaçırmayacaksın. Yumruğu vurdun, baktın öbür yanağını çeviriyor, fazla üzerine gitmeyeceksin. Bir anda kaybedersin...
“Ben halkımı iyi tanıyorum” diyorsun ya, kulağına küpe olsun diye söyledim Nihat arkadaşım...

Tolga Akyıldız

sacitaslan.com:nazar:

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Derya Büyükuncu SMS oylarıyla birinci olmuş, Nihat Doğan'a büyük fark atmıştı.

Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Nihat Doğan bu durumu hala içine sindiremedi. Üstelik ortalık gerildi, Nihat doğan ile Acun Ilıcalı'nın arası açıldı, kriz çıktı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Survivor'ın Ardından'a Nihat Doğan hariç bütün yarışmacılar katıldı. Acun'un davetini geri çeviren Nihat'ın yakın çevresine "Survivor benim sayemde reyting patlaması yaşadı. Üstelik Kıbrıs'taki son oyunda Derya'yı yendim. Şampiyon SMS'lere bırakılmamalıydı. Hakkım yendi. Bunu kabullenemiyorum" dediği iddia edildi. (Posta)

nihat halka iyi oynadım,kazanırım diye düşünüyordu.ama halk cevabını nihata çok güzel verdi bunu hazmedemiyor.üstelik acun da nihatın nasıl biri olduğunu gördü.yarışma başlarken yere göğe koyamıyordu.ama stardaki bir programda sirvivor için nihat iyi bir seçimdi ama ada da iyi değildi demişti nihat için:KK52:

nihat halka iyi oynadım,kazanırım diye düşünüyordu.ama halk cevabını nihata çok güzel verdi bunu hazmedemiyor.üstelik acun da nihatın nasıl biri olduğunu gördü.yarışma başlarken yere göğe koyamıyordu.ama stardaki bir programda sirvivor için nihat iyi bir seçimdi ama ada da iyi değildi demişti nihat için:KK52:

ayrıca canım her konseyde kendisi bağırıyordu bas bas beni sms 'e yazın diye :KK53:

Cem Özer'den Nihat Doğan'a ağır sözler...CEM ÖZER'İN SÖZLERİ NİHAT DOĞAN'I ÇOK KIZDIRACAK / WEB TV

ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde stand-up yapan Cem Özer, ’Survivor’ adlı televizyon programına katılan Nihat Doğan’ın "Ben hiçbir kadının eteğinin altında saklanmam" sözlerini hatırlatırken, "Ulan oradan çıktın. Seda’nın eteğinden çıkmadı mı bu? Biz nereden tanıdık, Nihat Doğan mı biliyorduk?" dedi. Sinema ve tiyatro sanatçısı Cem Özer, Alanya’daki hayranlarının karşısına çıktı. Açık alanda halka açık ve ücretsiz gösteriyi yaklaşık 300 kişi izledi. Esprileri ile izleyenleri kahkahaya boğan Özer, şarkıcı Seda Sayan’ın eski nişanlısı Nihat Doğan’ın ’Survivor’ adlı televizyon programında söylediği "Ben hiçbir kadının eteğinin altında saklanmam" sözlerini sert dille eleştirdi. Özer, "Ulan oradan çıktın. Seda’nın eteğinden çıkmadı mı bu? Biz nereden tanıdık, Nihat Doğan mı biliyorduk?" dedi. Seda Sayan ve Nihat Doğan ile ilgili birer anısını anlatan Özer, şöyle konuştu:

"Termosla ilgili 2 hikayem var. Biri Nihat’ın, biri Seda’nın. Bir gün Seda benim programına konuk oldu. Teknolojiden bahsediyorduk. Seda, ’Ben de teknolojiye bayılıyorum. Mesela termosa bayılıyorum ama aklım almıyor. İçine sıcak koyuyorsun sıcak tutuyor, soğuk koyuyorsun soğuk tutuyor. Ne koyduğunu nereden biliyor’ dedi. Seda’ya, ’Senin üzerine su dökülse sıcak mı, soğuk mu olduğunu nereden anlarsın’ diye sordum. ’Benim aklım var ayol’ dedi. Ben de ’Hah işte o kadar akıl termosta da var’ dedim."

Termos konusunda Nihat Doğan’la da bir anısı olduğunu anlatan Özer, şunları söyledi:

"Aradan yıllar geçti. Bir gün alışveriş merkezinde bunlarla karşılaştım. Seda’ya ’Senin termos hikayesini anlatıyorum, insanlar hala gülüyor’ dedim. Nihat Doğan da ’Ben İstanbul’a ilk geldiğimde termos almıştım ama benimki bozuk çıktı’ dedi. Bu termosa çay ve dondurma koymuş, ’Çay soğudu, dondurma eridi’ diyor. İkisini aynı anda koymayacaksın salak."

Ezan okununca gösterisine ara veren Özer, bu sırada engelli bir izleyicisi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

"15 ESTETİK AMELİYATLA BU HALE GELDİM"

Şovuyla izleyicileri eğlencelendiren Özer, kendisiyle de dalga geçti. Çok çirkin olduğunu söyleyen Özer, tam 15 estetik ameliyatla ancak bugünkü görüntüsüne kavuştuğunu söyledi. Estetik ameliyatlar üzerinden Nihat Doğan’a yüklenen Özer, "Geçirdiğim estetik operasyonlardan artanlarla Nihat Doğan’ı yaptılar" dedi.

Gösterisinin sonunda artık televizyon programlarında görünme yerine film yönetmenliği yapmak istediğini belirten Özer, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını anlatan ’Darağacında Üç fidan’ adlı filmi çekmek istediğini anlattı.

Nihat’ın taktiği yanlıştı
30 Haziran 2011
NİHAT'IN TAKTİĞİ YANLIŞTI
“Survivor”da birinciliği Derya Büyükuncu’ya kaptıran Nihat Doğan, bu durumu hâlâ kabullenemedi. Sonuca tepki göstererek “Survivor’ın Ardından” adlı programa katılmayan Doğan’ın yakın çevresine de “Survivor benim sayemde reyting yaptı, finalde hakkım yendi” dediği öne sürüldü. Acun Ilıcalı, Doğan’la ilgili iddialara “Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika” programında yanıt verdi.

Yarışmayı Nihat Doğan kazanmalıydı gibi bir düşünce var, katılıyor musun buna?

- Yoo, Nihat Doğan kazanabilirdi de kaybedebilirdi de. Benim programlarımın seyredilmesinin nedeni şudur; ben hiçbir zaman olaylara müdahil olmam. Olayı olduğu gibi bıraktığım için sizin gibi şaşkınlıkla seyrettim. İki-üç oylamada da şok geçirdim. Halkımız, yaptığımız işin gerçek olduğunu takdir ettiği için seyrediyor. Yoksa orada çadır tiyatrosu yapsam, kimseye seyrettiremem.

“Nihat mükemmel bir yarışmacıydı ama Survivor’da yanlıştı. Bizim halkımız agresif insanı sevmez” dedin mi?

- Dedim, dedim.

Nihat’ın agresif olduğunu daha önceden bilmiyor muydun?

- Ben Nihat’la çok tanışmıyordum. Benim başka agresif arkadaşlarım da var, gayet görüşüyoruz, anlaşıyoruz. Nihat fevriydi diyelim. Ani çıkışlar yaptı. Nihat’ın o tavrını yapı itibariyle anlatıyorum. Yoksa Nihat bana bir gün bile agresiflik, saygısızlık yapmamıştır. Çok da sevdiğimiz bir arkadaşımız ama Survivor’daki taktiği doğru değildi. Yarışma bittiği için şimdi daha rahat konuşuyorum. Bizim halkımız her zaman sakin insanı sever. Agresif olursanız, belli bir kitle arkanızdan gelir ama genel yüzdedeki oranı kaybedersiniz. Survivor’da kazanmanız için Türkiye’deki yüzde 51’in sizi desteklemesi lazım. Ben bunu kendisine söyleyemiyordum, çünkü yarışmacılara böyle bir şey söylemeye hakkım yok. Nihat kazanır mıydı bilmiyorum ama ben taktik vermiş olsaydım, yüzde 40’tan aşağı inmezdi oyları. Taktik olarak çok yanlış yerlere gitti. O performansın hakkı en az yüzde 40’tı. Oynadığı her oyunu kazandı.

DERYA İLK ÜÇÜMDE BİLE YOKTU

Peki Nihat Doğan önce elenirse, program reyting almaz gibi bir düşüncen yok muydu?

- Ben hiç takmam öyle şeyleri. Geçen “Survivor”ın tam ortasında bir numaralı yarışmacı Hakan elendi. Bütün Türkiye’nin peşinden koştuğu adam, o yarışmanın lokomotifiydi. Ama ben şunu biliyordum; Hakan’ı o gün kaybederiz, program reyting kaybeder ama ben daha 10 sene “Survivor” yaparım. Ben Hakan’ı o gün elemeseydim, bir şeylere olan inancımı kaybederdim. Bu benim ilkelerime ters, hak geçmesin isterim.

Derya senin favorin miydi?

- Hiç değildi. İlk üçümde de yoktu.

Favorin kimdi?

- Pascal Nouma’ydı. Sonra da Taner’di. Birinci ve ikinci onlar olur diyordum. Üçüncü sırada da Nihat Doğan’ın olacağını düşünüyordum. Tahmin etsem, Derya dördüncü olur derdim.

Derya’ya söz verdiğin konuşuluyor. “Yok Böyle Dans”ta yarışıp olimpiyatlara katılamadığı için mağdur olmuş, sen de söz vermişsin “Seni Survivor’da birinci yapacağım diye...

- Gülüyorum buna. Aslında buna cevap bile vermem ama sen önemlisin diye cevap vereyim. Bu, “Acun uzaylılarla görüşüyor” demek gibi bir şey. Açık söyleyeyim; Derya zaten oradaki reytingi en az olan yarışmacılardan biriydi. Her şeyi unutalım, iki televizyoncu olarak sohbet ediyoruz diyelim. Olay reyting olayı değil. Halk, “Survivor”ı kimin kazanacağını bilmeden seyreder. Favori olan kazanamayacak ki, insanlar “Aa önümüzdeki sene de favori kaybedebilir” desin. Yoksa uyuyup, Nihat’ın birinci olmasını mı seyredeceklerdi? Mantığı yok.

BEN DE KAYBETSEM PARTİYE KATILMAZDIM

Derya’nın birinci olmasını neye bağlıyorsun?

- Asena niye elendi sence? Tefik’le oylamaya çıktı, elendi. Bunun sebebi Tefik’in aşırı oy alması değildi. Orada iş nasıl dönüyor biliyor musun; sen sivri bir tipken oylamaya gidersen insanlar senin gidip kalmanı oylarlar. Orada Tefik yardımcı oyuncu durumundaydı, başrol Asena’ydı. Türkiye’nin yüzde 55’i Asena’nın gitmesine karar verdi. Rakibi Taçmin ya da Özge olsaydı da fark etmezdi. Antipati duyan her zaman daha çok oy atabilir.

Nihat, yenilgiyi hazmedemiyormuş. Hiç görüştünüz mü yarışmadan sonra?

- Yok abi, vaktimiz yok zaten. Tahmin edemeyeceğin şekilde yoğunuz.

Son davete katılmamış Nihat...

- O normal, morali bozuk. Ben de “Survivor”ı kaybetsem, akşam verilen partiye katılmazdım yani.

Aramadı mı seni?

- Yani öyle her dakika araşmıyoruz zaten ama önümüzdeki hafta ofise gelecek.

“Survivor benim sayemde reyting patlaması yaşadı. Üstelik Kıbrıs’taki son oyunda Derya’yı yendim. Şampiyon SMS’lere bırakılmamalıydı. Hakkım yendi, bunu kabullenmiyorum” dediği iddia ediliyor, ne diyorsun?

- Adı üzerinde, iddia. İddialara cevap vermem.

PASCAL HAKSIZDI

Acun Ilıcalı: Pascal’la yaşadığı tartışmada Nihat’ı haklı buldum. Ada konseyinde konuşursun ama saldıramazsın. Fransa’nın teknik direktörü 1998 yılında Pascal’a “Bu sene kırmızı kart görmezsen seni Dünya Kupası’na götürürüm” demiş, o sene sekiz tane kırmızı kart görmüş. Pascal’ın o yönü zayıf ama Nihat’ta bu var...

SEDA’NIN ETEĞİNDEN ÇIKMADI MI?

Antalya’nın Alanya ilçesinde stand-up yapan Cem Özer, şovunda Nihat Doğan’ı diline doladı. Özer, Doğan’ın “Ben hiçbir kadının eteğinin altında saklanmam” sözlerini sert bir dille eleştirdi: “Ulan oradan çıktın. Seda’nın eteğinden çıkmadı mı bu? Biz nereden tanıdık, Nihat Doğan mı biliyorduk?”

HÜRRİYET-kelebek:nazar:

gazetede okudum geçen, nihat, hindistancevizi yemekten cinsel perpormansım düştü demiş, yere yapıştım gülmekten, gerçekten dediği gibi, bir nihat doğan kolay olunmuyor, bunu daha iyi anladım:KK60::KK60:

X