Süt geliyor

Oksijensizsu

Popüler Üye
Pro Üye
23 Ocak 2021
2.184
9.458
Merhaba hanımlar. Onceki konumu bilen vardir belki 2 ay once bebegimi kaybettim 27 haftalikken. (Bekleyenler onceki nick) .
Simdi sorum su benim sütüm hâlâ geliyor. İlk zamanlar cok yogun geliyordu ve canim cok aciyordu doktor bunun icin bi ilac oldugunu ama kullanmadan kendiliginden gecmesinin daha iyi oldugunu soyledi. Emzirmedigin icin gecer sagma denildi. Bir hafta siddetli agri yasamistim. Sonra burda bi konuda sabun koyanlarin agrisinin gectigini okudum ve sabun koydum gercekten agrim gecti ama süt bitmedi . Bebegimi ozleyip agladigmda , bi bebek aglamasi duydugumda hemen akiyor . Bazen ruyamda bebegimi emzirdigimi goruyorum sabah bakiyorum sut akmis. Ne zaman gecer tam olarak . Agrisi falan cok yok sol gogsumde oluyor arada ( kalpten suphelenip gittigmde kardiyolog dogum yaptgmi bilmiyordu sutle alakali gogus agrisi olabilir dedi ) ama gorunce uzuluyorum emziremedigim yavrum geliyor aklima 😔 ilac onerisinde bulunacaklar icin soyluyorum " bir kac doktora sordum ilacin bunyeme zarar verecegini soylediler vermek istemediler..
İlacsiz cozum bilen yok sanırım 🥺

Son düzenleme:
Hiçbir fikrim yok konuyla ilgili.. teyzem yıllar önce hamile kaldığı için bebeğini emzirmeyi kesmiş sütü kesilsin diye de ilaç içmiş çok yan etki yapmış ondan mı acaba doktorlar size de önermedi başka yolu yokmudurki çok üzüldüm sizin için acınızı şuramda hissettim.. rabbim size sabırlarn en büyüğünü versin umarm biran önce psikolojik olarak toparlanrsnz inancnza sığının başka türlü toparlanmak çok zor olur..😔

Hiçbir fikrim yok konuyla ilgili.. teyzem yıllar önce hamile kaldığı için bebeğini emzirmeyi kesmiş sütü kesilsin diye de ilaç içmiş çok yan etki yapmış ondan mı acaba doktorlar size de önermedi başka yolu yokmudurki çok üzüldüm sizin için acınızı şuramda hissettim.. rabbim size sabırlarn en büyüğünü versin umarm biran önce psikolojik olarak toparlanrsnz inancnza sığının başka türlü toparlanmak çok zor olur..😔
Cok tesekkur ederim . Toparlanmak icin Rabbim e sığındım verende alanda o dedim zaten . Ama ben dusunmemek icin kendmi baska seylere vermeye calsiyorken vucudumda inanilmaz fazla olan (7 ayliga gore ) doktor bile cok catlamissin dedi surekli gordugum catlaklarim ve gelen süt aklimdan cikmasini engelliyor . Evet yan etkileri icin sanirim bunyem zaten iyi degildi..

gece paylastgm icn gormedi kimse konu altta kaldi . Kimse yokmu buna bir cozumu olan.
Bende 19 haftalık kaybettim ilk bebeğimi. Benimde sütüm geldi.

Neler yapabilirsiniz, gezip tozun, aynı ortamda kalmayın. Tam sonbahar yürüyüş havaları şimdi. Asla evde kalmayın.

Bunun dışında zaten yavaş yavaş siz düzelince o da gidecek. Yeni bebek için gelmeye hazırlanacak.

Doğacak bebeğinizi düşünün. İnsaAllah sağ selamet kucaginiza alınca, herşey unutulacak.

Merhaba hanımlar. Onceki konumu bilen vardir belki 2 ay once bebegimi kaybettim 27 haftalikken. (Bekleyenler onceki nick) .
Simdi sorum su benim sütüm hâlâ geliyor. İlk zamanlar cok yogun geliyordu ve canim cok aciyordu doktor bunun icin bi ilac oldugunu ama kullanmadan kendiliginden gecmesinin daha iyi oldugunu soyledi. Emzirmedigin icin gecer sagma denildi. Bir hafta siddetli agri yasamistim. Sonra burda bi konuda sabun koyanlarin agrisinin gectigini okudum ve sabun koydum gercekten agrim gecti ama süt bitmedi . Bebegimi ozleyip agladigmda , bi bebek aglamasi duydugumda hemen akiyor . Bazen ruyamda bebegimi emzirdigimi goruyorum sabah bakiyorum sut akmis. Ne zaman gecer tam olarak . Agrisi falan cok yok sol gogsumde oluyor arada ( kalpten suphelenip gittigmde kardiyolog dogum yaptgmi bilmiyordu sutle alakali gogus agrisi olabilir dedi ) ama gorunce uzuluyorum emziremedigim yavrum geliyor aklima 😔 ilac onerisinde bulunacaklar icin soyluyorum " bir kac doktora sordum ilacin bunyeme zarar verecegini soylediler vermek istemediler.
Allah sabır yûreğinize ferahlîk versin bende 2 ay ônce 20 haftalık yavrumu kaybettim süt gelme durumu olmadı ilaç almıştım konunuz yukarıda kalması içîn yazıyorum, biliyorum zor ama geçicek Allah tekrar hayirli sağlikli evlat nasip etsin.

Bende 19 haftalık kaybettim ilk bebeğimi. Benimde sütüm geldi.

Neler yapabilirsiniz, gezip tozun, aynı ortamda kalmayın. Tam sonbahar yürüyüş havaları şimdi. Asla evde kalmayın.

Bunun dışında zaten yavaş yavaş siz düzelince o da gidecek. Yeni bebek için gelmeye hazırlanacak.

Doğacak bebeğinizi düşünün. İnsaAllah sağ selamet kucaginiza alınca, herşey unutulacak.
Cikiyorum zaten evde pek durmuyorum artık once gitmek istemedigim heryere keyifle gidiyorum. Kalabalık bana iyi geliyor . Ama bu süt olayini gordukce uzuluyorum icim acıyor . Yeni bir bebek dusunmuyorum en azindan bir sure . Daha sonra ister miyim bilmiyorum. Dogumum cok travmatikti acayip korkuyorum artik dogumdan hele ki ayni seyi yasayip ölü dogumdan daha cok korkuyorum . Bunları yenemedigm surece yeniden dusunemem. Cok tesekkur ederim.İlginize. 🙏

Cikiyorum zaten evde pek durmuyorum artık once gitmek istemedigim heryere keyifle gidiyorum. Kalabalık bana iyi geliyor . Ama bu süt olayini gordukce uzuluyorum icim acıyor . Yeni bir bebek dusunmuyorum en azindan bir sure . Daha sonra ister miyim bilmiyorum. Dogumum cok travmatikti acayip korkuyorum artik dogumdan hele ki ayni seyi yasayip ölü dogumdan daha cok korkuyorum . Bunları yenemedigm surece yeniden dusunemem. Cok tesekkur ederim.İlginize. 🙏
Yeni bir sayfa açın artık. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra rahat olun. Bende ikinci gebelikte kendime dünyayı zindan ettim hatta ilk bebeği kaybettigim haftaya geldiğimizde süt geliyor mu diye baktım, geldi... Şok oldum tabi buda öldü diye hastaneye koşmuştum. Çok şükür bişey olmadı

Yeni bir sayfa açın artık. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra rahat olun. Bende ikinci gebelikte kendime dünyayı zindan ettim hatta ilk bebeği kaybettigim haftaya geldiğimizde süt geliyor mu diye baktım, geldi... Şok oldum tabi buda öldü diye hastaneye koşmuştum. Çok şükür bişey olmadı
Bu 4 yil sonra gelen mucizeydi olmuyordu cunku. Bundan sonra tekrar olur mu onuda bilemem ama kendimde hazir degilim. Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin size 🙏

X