🚨suyum kritik seviyede Doğum başlamıyor. Lütfen akıl verin rahim ağzı açılmadan suni sancı işe yarar mı?

Çok geçmiş olsun canim. Bende baya düşündüm yani riskler suni sancı da daha fazla. riske gerek yok diye düşünüyorum. Hayırlısıyla bugün Dr la konusucam nst de sorun yoksa tarih alırım sanırım. Çok teşekkür ederim 🙏 bebeginle sağlıklı uzun ömrünüz olsun 🤲
Amin canım çok teşekkür ederim 😊 Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Çok geçmiş olsun canim. Bende baya düşündüm yani riskler suni sancı da daha fazla. riske gerek yok diye düşünüyorum. Hayırlısıyla bugün Dr la konusucam nst de sorun yoksa tarih alırım sanırım. Çok teşekkür ederim 🙏 bebeginle sağlıklı uzun ömrünüz olsun 🤲
Ne yaptın merak ettim inşallah sağlıkla almışsındır bebeğini kucağına😊 beni de haberdar et müsait olduğunda

Ne yaptın merak ettim inşallah sağlıkla almışsındır bebeğini kucağına😊 beni de haberdar et müsait olduğunda
Henüz dogurmadim sezeryan dan son anda döndük diyebilirim. Dr um biraz daha bekleyebiliriz dedi normal sancı gelmesini bekliyorum canım. İnşallah hayırlısıyla kendi sancım gelir de öyle dogururum.

X