Tavsiye bekliyorum

24 yaşında değil bir kaç yaş büyük benden de. Ben hiç bu konulara girmeden normal sohbet ettiğimizde işe girdikten sonra evlenmek istediğini söylemişti. O sıra normal konuşuyorduk flört yoktu. Erkek milleti bu şeytana pabucu ters giydirir gerçi kim bilir ne vardı kafasında
Fark etmez, böyle konularda övünen erkek net atıyordur. Kendine güvenen erkek şöyle atarım böyle tutarım diye kendini övmez. Niyeti kim bilir neydi diye merak etmenize gerek yok. Sizinle birlikte olmak istemiş siz istemeyince de iletişimi kesmiş.
Başkasıyla olmuş benle niye olmasın dediğinde de mi anlamadınız? Adam sizi baya ikna etmeye çalışmış.

Okurken midem bulandı ! Ne demek sevişme olabilir ama tam birliktelik evlendikten sonra ! Sevişme olunca da seks yapmış oluyorsunuz ! Çıkın artık ya şu her şeyi yaptım ama bakireyim kocama saklıyorum kafasından ! Ayrıca kendine saygın olsaydı üç haftadır tanıdığın adama geçmiş cinselliğini açıklamak zorunda hissetmezdin! O erkek sen kadınsın diye bir şey de yok! Erkeğin de kadının da ihtiyacı cinsellik ! Ondan önce yaşadığın cinselliğin hesabını asla vermek zorunda değilsin ! Bekaret diye bir şwy de yok! Mikroplardan rahimi korumak için bir zar o sadece ! Kimisinde esnek olup doğuma kadar yırtılmıyor ! Bekaret zarı diye bir şey yok!
Ben kocama saklıyorum kafasında değilim. Herkesin sınırları olabilir bunu neden yargılıyorsunuz? Ben sevişmek isterim ama ileri gitmek istemem mesela. Ya da hiç yaşamak istemeyebilirim. Hepimizin sınırları vardır. Bakireliğe takılan birisi zaten benim hayatımda olamaz. Benim sorduğum şey bambaşka

Şöyle konuşup kalbimi kırmasanız mesela. Evet saflık yaptım kabul ediyorum ama herkese kanan bir tipte değilim. Konu erkek olunca afallıyorum sadece.
Kalbini kırmak için demiyorum. Tecrubesizsin anlamında diyorum. Ama işte böyle böyle tanıyorsun boşuna üzülme hoşlandığın kişiden oldun diye. Adam gerçekten zavallı bir tip.

Ne yapcam diye sormuşsun. Bence bu konulara asla yüzyüze tanımadan zaman geçirmeden girme. Hele ayrıntıya hiç girme. Ve açıkçası ben olsam bu tarz soruları soran kafaya takan kişilerden uzak dururdum. Emin ol sormayanlar da var. Evlilik hayal benim için falan diye düşünme çok gençsin daha.

Kalbini kırmak için demiyorum. Tecrubesizsin anlamında diyorum. Ama işte böyle böyle tanıyorsun boşuna üzülme hoşlandığın kişiden oldun diye. Adam gerçekten zavallı bir tip.

Ne yapcam diye sormuşsun. Bence bu konulara asla yüzyüze tanımadan zaman geçirmeden girme. Hele ayrıntıya hiç girme. Ve açıkçası ben olsam bu tarz soruları soran kafaya takan kişilerden uzak dururdum. Emin ol sormayanlar da var. Evlilik hayal benim için falan diye düşünme çok gençsin daha.
Ben üzülmekten korktuğum için erkeklere bile yaklaşamıyorum. Gerçekten çok duygusuz ve vicdansız varlıklar. Tecrübesizim evet çünkü ilk ilişkim 23 yaşımda oldu yeni tanıyorum erkekleri…

Bu arada cidden zavallı. Bununla övünmesi vs beni itmesine rağmen sohbetimiz çok iyi akıyor ve görsel olarakta hoşlandım diye görmezden gelip kendimi kandırdım.. bana göre birisi değil kalitesiz

Ben üzülmekten korktuğum için erkeklere bile yaklaşamıyorum. Gerçekten çok duygusuz ve vicdansız varlıklar. Tecrübesizim evet çünkü ilk ilişkim 23 yaşımda oldu yeni tanıyorum erkekleri…
Öyle düşünme. Bu olumsuz düşünceler işte hep tecrubesizlikten. Kendini koru tabi mesela sanal iliskilerde şimdi öğrendin nasıl davranacağını. Ama ön yargılı ve karamsar olma bu kadar

Bu sorular sorulmasa bile yakınlaşma olduğu zaman ister istemez o kısımda durdurucam ve benim bakire olduğumu zannedecek söylemek isterim bu durumu. Ama erkeklerin takıldığını bildiğim için bir kaç kez oldu bitti yaşamak istemiyorum bir daha diyip kestirip atıcam

Öyle düşünme. Bu olumsuz düşünceler işte hep tecrubesizlikten. Kendini koru tabi mesela sanal iliskilerde şimdi öğrendin nasıl davranacağını. Ama ön yargılı ve karamsar olma bu kadar
Türkiye de karamsar olmamak elde değil ki erkeklerin yarısı takılıyor bu duruma takılmayan benle de yaşa diyor haklı da aslında demek ki bu kız için evlilik öncesi ilişki kriter değil benle neden yaşamıyor der insan ama benim için kriter işte ki herkesle yaşamadım bunu bir kişiyle bir kaç kez

Türkiye de karamsar olmamak elde değil ki erkeklerin yarısı takılıyor bu duruma takılmayan benle de yaşa diyor haklı da aslında demek ki bu kız için evlilik öncesi ilişki kriter değil benle neden yaşamıyor der insan ama benim için kriter işte ki herkesle yaşamadım bunu bir kişiyle bir kaç kez
Yahu bunları bu kadar düşünme önemseme. Kpssye odaklan ilişki olaylarını da akışına bırak. Rahat ol ve özgüvenli ol. Kiminle karşılaşacağın belli mi? dur bakalım.

Evet maalesef. Zaten aramıyordu biz rastgele tanıştık tesadüfi. Ben ona bir kaç beden fazlayım. Bir de evlilik konusu açılınca ben erken olduğunu söylüyordum ve kariyer yapmak istediğimi anlatıyordum önce. Kendisi yazın gelicem isteicem seni babandan diyip duran mal birisi. Nasıl hoşlandım bilmiyorum bundan.
Azgınlıkla aşk karışabiliyor bazen, ondandır

X