Tıbbi sekreterlik mi , hemşire yardımcısı mi

moonserein

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
162
33
25
Merhaba kadınlar iyisinizdir inşallah

aranızda bu konuda deneyimli olanlar, bu alanda daha önce çalışmış olanlar yada bı bilgisi olanlar lütfen yardımci olur musunuz
Oncelikle hemşire yardımcılığında 2 gün izin var 8-5 saatleri ayrıca,
Tıbbi sekreterlikde ise bı gün iznim olcak onunda saatleri aynı , tıbbi sekreterlikde ise ameliyat bitince benimde isim bittigi için çıkabilirmisim ,
Hangisi sizce daha iyi hemşire yardımcılığı o kadar izne degermi . Okuduğunuz için teşekkür ederim

Merhaba kadınlar iyisinizdir inşallah

aranızda bu konuda deneyimli olanlar, bu alanda daha önce çalışmış olanlar yada bı bilgisi olanlar lütfen yardımci olur musunuz
Oncelikle hemşire yardımcılığında 2 gün izin var 8-5 saatleri ayrıca,
Tıbbi sekreterlikde ise bı gün iznim olcak onunda saatleri aynı , tıbbi sekreterlikde ise ameliyat bitince benimde isim bittigi için çıkabilirmisim ,
Hangisi sizce daha iyi hemşire yardımcılığı o kadar izne degermi . Okuduğunuz için teşekkür ederim
Siz ne mezunusunuz ki? Direk calisma şartlarini düsünmüsünüz bastan okuyacaksiniz sandim basliginizi görünce

Siz ne mezunusunuz ki? Direk calisma şartlarini düsünmüsünüz bastan okuyacaksiniz sandim basliginizi görünce
Ben farklı bölümden mezunum ama sağlık alanında burda ayrıntı vermeyin
Ama o alanda alınıyor hastanede o bölümden mezun değilsem bile
Hemşire yardımcılığı zor bı bölümmüdür mesela estetik hastenelerinde

Ben farklı bölümden mezunum ama sağlık alanında burda ayrıntı vermeyin
Ama o alanda alınıyor hastanede o bölümden mezun değilsem bile
Hemşire yardımcılığı zor bı bölümmüdür mesela estetik hastenelerinde
Hemsire yardimciligi ayak işidir ama yazdigin saatlere bakinca o daha iyi duruyor. Tibbi sekreterde is tanimi belli ayak isi yok en azindna ama saatleri kotuymus

Hemsire yardimciligi ayak işidir ama yazdigin saatlere bakinca o daha iyi duruyor. Tibbi sekreterde is tanimi belli ayak isi yok en azindna ama saatleri kotuymus
Hemşire yardimciligi da 8 5 şeklinde aslında fazladan izin var onda sadece o açıdan kararsız kaldım, tıbbi sekreterlik de ise iş bitince ameliyat yani çıkabiliyosun
Sen olsan hangisi derdin , hemşire bı kiz mesela saatlerine rağmen tıbbi sekreterlik dedi yani

Hemşire yardimciligi da 8 5 şeklinde aslında fazladan izin var onda sadece o açıdan kararsız kaldım, tıbbi sekreterlik de ise iş bitince ameliyat yani çıkabiliyosun
Sen olsan hangisi derdin , hemşire bı kiz mesela saatlerine rağmen tıbbi sekreterlik dedi yani
Sabah 8 akşam 5 de çıkış yani

Öyle mi cidden o pozisyon kapandı , ben tıbbi sekreterlik seçtim kötümü yaptım sizce , tıbbi sekreterlikde ameliyat bitince erken cikiyosun dediler gerçi bilmiyorum , hemşire yardımcılığı ayak işi degilmi hemsire ne derse onu yapmak zorundasin amirin gibi bı nevi ters dusemezsin

Öyle mi cidden o pozisyon kapandı , ben tıbbi sekreterlik seçtim kötümü yaptım sizce , tıbbi sekreterlikde ameliyat bitince erken cikiyosun dediler gerçi bilmiyorum , hemşire yardımcılığı ayak işi degilmi hemsire ne derse onu yapmak zorundasin amirin gibi bı nevi ters dusemezsin
Bence çok iyi yapmişsin hemsirelik bile zorken hemsire yardimciligi gercekten bos bir iş. Tibbi bir islem yetkisi yok ayak isi yaptiriyolar bazen usulsuz hemsire isinide yapiyosun sonra birine bir sey olsa yine suç sende olur gercekten gereksiz. Ben liseden hemsire uni paramedik mezunuyum paramedik olarak gorev yapiyorum kesinlikle degismem mesela hemsirelikte cok protokol var doktoru asistani hastasi hasta yakini bitmiyo derdi, hayirlisi olsun

X