Trigliserid formunda blık yağı hngisi bebek için 17 aylık

Fatosss_mustafa

hoşgeldin Melisa'm 🍼 2022
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.580
685
29
Hemşiremiz ben marka isim diyemem yanlış olur dedi

Halbuki önerse sevinirdim...

Trigliserid sıvı formda balık yağı olur dedi
Marka isim nedir bilen varmı anneler

MAALESEF BALIK YEME ALIŞKNLIĞIMIZ YOK HAFTADA 1 ÇAY KAŞIĞI KULLANMAK İSTİYORUM KIZIMA

Hemşiremiz ben marka isim diyemem yanlış olur dedi

Halbuki önerse sevinirdim...

Trigliserid sıvı formda balık yağı olur dedi
Marka isim nedir bilen varmı anneler

MAALESEF BALIK YEME ALIŞKNLIĞIMIZ YOK HAFTADA 1 ÇAY KAŞIĞI KULLANMAK İSTİYORUM KIZIMA
Bana da doktorum möllers önerdi onu kullanıyoruz 1 yaştan itibaren

Bana da doktorum möllers önerdi onu kullanıyoruz 1 yaştan itibaren
Ben hftada 1 çaykaşığı vericem 17 ay 3 günşük kızım sadece bir kere balıkla tanıştı bi kaç y önce balık yeme alışkanlığımız yok ama kızımın bundan mahrum kalmasını istemiyorum möllers alayım

Bence çocuk doktorunuza danışın, sağlık ocağı genel konuşur her zaman
Çocuk doktoru ben kendi çocuğuma vermiyorum diyor
Bi başkası balık yedirsen isim söylemem olmaz dedi eeee kim söylicek o zaman başka bir anneye annelere sorduğun aldığın zman da başkasının lafıyla hareket etmiş oluyoruz neyin kafsı bilmiyorum ki

Çocuk doktoru ben kendi çocuğuma vermiyorum diyor
Bi başkası balık yedirsen isim söylemem olmaz dedi eeee kim söylicek o zaman başka bir anneye annelere sorduğun aldığın zman da başkasının lafıyla hareket etmiş oluyoruz neyin kafsı bilmiyorum ki
Doktorunuzu değiştirin ya da farklı bir çocuk doktoruna da danışın derim benim doktorum marka dahil önerdi , demek ki doktordan doktora değişiyor

Doktorunuzu değiştirin ya da farklı bir çocuk doktoruna da danışın derim benim doktorum marka dahil önerdi , demek ki doktordan doktora değişiyor
Evet işte devlet hastanesi ne gidiyorum illa yönlendirilmek için özele gitmek gerek heralde

Bende öneri almak için gittim "ben isim söyleyemem doğru olmaz"
Ee kim söylicek o zaman kimin söylemesi doğru olur**

Ayy neyse gidicem tabi başka doktora yeniden

Evet işte devlet hastanesi ne gidiyorum illa yönlendirilmek için özele gitmek gerek heralde

Bende öneri almak için gittim "ben isim söyleyemem doğru olmaz"
Ee kim söylicek o zaman kimin söylemesi doğru olur**

Ayy neyse gidicem tabi başka doktora yeniden
Hmm evet devlet hastanesi olduğunu tahmin ettim, imkanınız varsa özel hastanede çocuk doktoruna danışın derim 18 ay rutin kontrollerini de yaptırmış olursunuz boy kg vs

X