Tüp bebek hakkında bilgi

Bir leylis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
1
0
37
Kızlar merhaba. Tüp bebek düşünüyoruz fakat sgk desteği ile nasıl oluyor, süreçleri neler, ne gibi şeylere başlamadan dikkat etmek gerek hiç bir bilgim yok. Yeni karar verdiğim için burda siz deneyimli arkadaşlarımdan fikir almak istedim. Yardımcı olabilir misiniz? Burda yeniyim, araştırırken gördüm siteyi. Hem acemi hem de bu konuda cahil bu bacınıza yardım edin lütfen 😊

Tanısı koyulmuş bir sorununuz var mı amh kaç spermiogram ve rahim filminiz var mı öncelikle bunları yaptırarak başlayablirsin rahim filmi çektirmediysen çektir. Belki tüplerde tıkanıklık var tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın

Bursada ki işleyiş için bilgi verebilirim. Uludağ üniversitesinde yapılıyor ilk olarak biz tüp bebek kliniğinden randevu aldık bizim erkek faktörüydü bu nedenle güncl spermiyogram istedi sonrasında infertilite kliniğinden randevu almamızı söylediler. spermiypgram için randevuya indiğimizde test için 3 ay sonraya en erken randevu verebileceklerini söylediler ve dışarıya rapor vermiyolar uludağ bünyesinde ki tedavi için veriliyor rapor. Bu nedenle raporlu olarak devam etmedik.

X