TÜP BEBEK TRANSFER SÜRECIMIN 8.GÜNÜNDEYIM

Kubranur A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
15
28
25
Merhabalar :)
Ilk tüp bebek sürecimin transfer sonrasi 8.günundeyim.Dondurulmuş 5.gün 2 adet embriyo transfer edildi. Çatlatma ignesi va kullanmadım transferde.Beta hcg test günüm 12 mart ama meraktan dün ve bugün erken gebelik testi yaptım. 4 gündür ciddi şekilde bel ağrısı yaşıyorum,ve kasiklarimda adet sancısı gibi sancılar var.
Test 1-7.gün, test 2-8.gün de yapıldı(transfer günüm 28şubat) acibadem maslakta yaptırdım. silik bi cizgi çıktı sizce sonuç??

Eklentiler

• IMG-20240306-WA0002.jpg
    IMG-20240306-WA0002.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 644
Son düzenleme:
Selamlar 🖖 gittik bugün rahim istenilen inceliğe gelmiş, estrofeme başladım bir çizelge veriyorlar ona göre ilaç düzeni oluyor , şimdi rahmi kalınlaştırmaya çalışacaklar ve mayısın 10 u transfer günü dediler her şey yolunda giderse ☺️siz nasılsınız her şey yolunda mı. ☺️
Ay çok sevindim işlallah olucak,bende iğnemi vurulacam sonra adet olmayı beklicem☺️

Ay çok sevindim işlallah olucak,bende iğnemi vurulacam sonra adet olmayı beklicem☺️

Selamlar 🖖 gittik bugün rahim istenilen inceliğe gelmiş, estrofeme başladım bir çizelge veriyorlar ona göre ilaç düzeni oluyor , şimdi rahmi kalınlaştırmaya çalışacaklar ve mayısın 10 u transfer günü dediler her şey yolunda giderse ☺️siz nasılsınız her şey yolunda mı. ☺️
Ozamana kadar bir daha gidecekmişsiniz

e2 tahlilleri ve kontrol dahil oluyor genel tüm değerleri kontrol ettikleri dahil değil anladım . peki bu genel tahlil olarak tam kan sayımımı oluyor çok maliyetli zaten süreç birde sürpriz ekstralarla karşılamayım o yüzden sormak istedim
Merhaba, ben de Acıbadem’de oluyorum tedaviyi. Paketin içerisinde doktor kontrolleri, opu ve transfer var. Fakat dondurulmuş embriyo transfer edilecekse onun da dondurma ücretini ayrıca alıyorlar. Genetiğe embriyo gönderirseniz de biyopsi ücreti olarak da sizden ayrı bir ücret alıyorlar. (DNA test ücretini de ayrıca ilgili merkeze yatırıyorsunuz)
Herhangi başka bir tahlili karşılamıyorlar, siz dışarıda yaptırabilirsiniz onu kabul ediyorlar.

hadi hayırlısı işallah ☺️sonraki tahlilleri sağlık ocağında mı yaptırdınız yapıyor mu acaba hepsini yoksa hastanede mi yaptırmalıyız
Şöyle ki sigorta hepsini karşılamıyor açıkçası ben özelde yaptırdım bir kısmını sigortam karşıladı bir kısmını karşılamadı 2 buçuk civarında tuttu diye hatırlıyorum

Şöyle ki sigorta hepsini karşılamıyor açıkçası ben özelde yaptırdım bir kısmını sigortam karşıladı bir kısmını karşılamadı 2 buçuk civarında tuttu diye hatırlıyorum
hadi hayırlısı işallah ☺️sonraki tahlilleri sağlık ocağında mı yaptırdınız yapıyor mu acaba hepsini yoksa hastanede mi yaptırmalıyız
Birde şey sormak istiyorum ben lucrin depottan sonra çok ödem oldu her yerim şişti özellikle karnım , sizde de böyle bir durum var mı ?

Şöyle ki sigorta hepsini karşılamıyor açıkçası ben özelde yaptırdım bir kısmını sigortam karşıladı bir kısmını karşılamadı 2 buçuk civarında tuttu diye hatırlıyo

Birde şey sormak istiyorum ben lucrin depottan sonra çok ödem oldu her yerim şişti özellikle karnım , sizde de böyle bir durum var mı ?
Yok ben yaşamadım öyle bişey

X