Tüp Bebek Merkezleri TÜP BEBEK

Merhaba bende başladım muhtemelen ay başında transferim olacak ilkinde oğlum olmuştu bu ikinci , soracağınız şeyler varsa cevap verebilirim
Merhaba temmuzda tüp bebek sürecine başlayacağım. İçimde bir sürü soru ve tedirginlik var birbirimize destek olabilirsek çok ama çok güzzel olabilir

Yaaaa ne güzell :) :) darısı başıma umarım çok güzel olur herşey :) öncelikle sigarayı bıraktım, protein ağırlıklı beslenmeye başladım. Kahveyi çayıi şekeri, unu herşeyi bıraktım. Ekstra tüp bebek öncesinde yaptğınız dikkat ettiğiniz süreçler var mıydı ? Ve tutunmasını sağlamak için ne yapabilirim ?

Yaaaa ne güzell :) :) darısı başıma umarım çok güzel olur herşey :) öncelikle sigarayı bıraktım, protein ağırlıklı beslenmeye başladım. Kahveyi çayıi şekeri, unu herşeyi bıraktım. Ekstra tüp bebek öncesinde yaptğınız dikkat ettiğiniz süreçler var mıydı ? Ve tutunmasını sağlamak için ne yapabilirim ?
Hiç umutsuz olma hep umudun var olsun ben transferden sonra doktorun dediğine göre beslenmiştim mesela onun da etkisi büyüktür muhtemelen , ben yatmadım bile sadece dikkat ettim o kadar sonuçta bu da bi hamilelik hastalık değil herşeyi normal düşünmeye özen gösterin inşallah umduğunuza kavuşursunuz

5 ay önce dış gebelik geçirdim ameliyat olmak durumunda kaldım ve üstüne yarım rahimli olduğumu öğrendim. Başta ilk gittiim doktor imkansız çocuk sahibi olman dedi. Sonrasında gittiğim doktorlar tük bebekle çocuk sahibi olabilirsin fakat 34-36 haftaya kadar hamile kalabilirsin max dediklieri için aşırı telaşlıyım bu konuda

5 ay önce dış gebelik geçirdim ameliyat olmak durumunda kaldım ve üstüne yarım rahimli olduğumu öğrendim. Başta ilk gittiim doktor imkansız çocuk sahibi olman dedi. Sonrasında gittiğim doktorlar tük bebekle çocuk sahibi olabilirsin fakat 34-36 haftaya kadar hamile kalabilirsin max dediklieri için aşırı telaşlıyım bu konuda
En güzelini rabbim bilir canım sen ona inan 5 tüp bebek deneyip olmayan sonradan kendiliğinden hamile kalan arkadaşım var benim

X